1. 1.
  Vladimir Putin'in ayar dolu davranışıdır. rusya'nın Pikalyevo kasabasında krizden etkilenerek kapanan 3 fabrikanın işci maaşlarını ödememesi sonucunda işciler eylem yapmaya başlarlar. putin kasabaya gelir, 3 fabrika yönetimini ve sahibini toplantıya çağırır.

  putin patronları azarlar ve cebinden çıkarttığı metni önlerine koyup imzalatır. putin zamanında ucuza aldıkları fabrikalardan kar elde ederken işcilere tek kuruş ekstra vermeyen ancak zarar edince maaşlarını ödemeyen patronlara ayarın tillahını verir ve 1 saat içinde maaşlarını ödetir.

  ayrıca akıllı olun fabrikaları millileştiririm demesi akabinde rusya'nın en zengin adamlarından birine gel lan buraya lavuk sende imzala bu metni demesi ayrıca bir takdir konusudur.

  helal olsun!

  haberin tamamı burada;

  http://www.milliyet.com.t...;KategoriID=19&ver=41
  25 ... carmadon
 2. 2.
  başbakan rte nin örnek alması gereken davranış. Ama pardon zaten rte de bunu yapmıyor mu? Deniz Fenerinin %100 arkasında, vekillerinin %100 arkasında ki dokunulmazlığı kaldırmıyor ayrıca ne kadar dalavere varsa hepsinin kıyısında köşesinde akepe ve rte var.
  Ah be rte biraz adam olsan ne olurdu?
  2 -2 ... shadowise
 3. 3.
  bugün biz de kriz var diye işçinin parasını ödemeyen türk işadamları altlarındaki jiplerden inmemekteler.onların sıkıntılarını neden onlar için çalışanlar çeksin.Bize de böyle "adam" gibi siyasetçiler lazım.
  2 ... dreamofrock
 4. 4.
  dayılığı sadece ve sadece garibana yapan bir başbakan'ın ülkesinde ilginç gelen haberdir.
  ... david addison
 5. 5.
  lider budur.
  bizim ülkemizde böyle bir şeye es kaza cesaret edilse (ki hiç sanmıyorum)tüsiadın hükümeti yıpratmak için yapmayacağı denemeyeceği yöntem yoktur.
  putini buradan kutluyorum.
  ... axilordram
 6. 6.
  olumsuz örnek(!) oluşturabilecek davranışlar; (bkz: http://www.akilliisaretler.com/default.aspx?a=7)

  ne öyle başbakanken kalkıp da yüce patronlara işçi maaşı ödetmek falan!
  1 ... bedevix
 7. 7.
  putin'in seneler evvel yaptığı adamlıktır. kendi kendini yönetebilmek, ondan bundan icazet almamak budur.
  ... atabaka
 8. 8.
  17 milyar dolar parası olan adama dokunmamıştır.
  ... adnanziyagil