bugün

hayattan bir günü harcayabilen sivrisinek modelidir.hersey uyku anına kadar normaldir.yatağa yayılmıs bir şekilde uykunuzun gelmesini beklersiniz.uykuya dalma moduna* girerken birden ortaya çıkar ve her tarafınızı sokmaya başlar.sinirle kalkıp ısığı acarsınız* ki bu durumda gözler karanlığa alıstığı için bir süre saçmalarsınız.bünyeniz uyku çekmeye başlar ve ortalarda göremediğiniz sivrisineğin öldüğünü yada gittiğini düşünürsünüz.fakat hiçbiryere gitmemiş, pusuda sizi beklemektedir.tekrar uykuya dalarken ortaya çıkar ve hayattan nefret etmenize sebebiyet verir.
uygun başlığı bekleyip, uygun entryyi giren yazardır.
sizi ısıran svrisinegi terlikle veya gazeteyle ezdikten sonra sizden almış olduğu kan bir hışım duvara yapışır.**Çoğu kez o kanı görünce içimden bir şeylerin koptuğunu hissetmişimdir.**
sağlam bir avcının * elinden kurtulamayacak sinek.
kan emdiği yetmezmiş gibi, ruh sağlığını da emip tüketen hayvanın kızı hayvandır. evet dişidir bunu yapan hayvanatlar. ulan sen yumurtlamak için kan toplayacaksın diye ben niye ruh sağlığımı bozuyorum he? azıcık edepli ol, otur namusunla tavanında. bu gösterip elletmeme durumu ilk sizden çıktı biliyorum. sonra da vay efendim türk kızları şöyle türk kızları böyle. bu dişi sivrisinekler yumurtlamak için kana ihtiyaç duyuyorlar. sonra iğnelerini canım türk kızlarının damarlarına batırınca, bu pusuya yatma efendime söyleyeyim vızıldayıp kaçma halleri türk kızlarına da bulaşıyor. her bokun sebebi bu sinekler.

hayır nereye saklanıyor onu da anlamıyorum ki. odanın en ücra köşelerini elimdeki yegane silahım sprey deodorant eşliğinde taradım. yok lan hiçbir yerde yok. ne zaman ki ışık söner, aciz beden yorgan altına girer işte o vakit meydana çıkar bu götlekler. işallah eril sinek aldatır seni de kahrından kör olur tavana konmaya çalışırken ağzını burnunu dağıtırsın.
uyutmayan orospu çocuğu sinektir. perdenin arkasına, dolabın kenarına, pc kasasının arkasına konuşlanabilir her yeri aramak bulmak ve yok etmek şarttır.
(bkz: seek and destroy)
şuan tehditi altında olduğum haşerat.