bugün

Tüm zamanların en iyi olay örgülü filmi , tüm zamanların en iyi filmlerinden biri olan , efsane ve başyapıt film pulp fiction'u izlememiş insandır.

Bir şey kaçırmamıştır , dünyalar kadar şey kaçırmıştır ve boşa yaşıyordur. Yıl olmuş 2014 bu efsane izlenmez mi lan!?
(bkz: uf snne be slk)
Şaka bir kenarıda dursun şakası da kötü oldu bu işin. Her şey için çok geç değil yine izleye bilir efendim.
izledim ama unuttum lan çoğu sahneyi * *
tekrar izlenmesi de makbul olandır.
izlemeyenleri aşağılıyonuz sonra adamlar içerliyo bunu izleyincede kendilerini bi şey sanıyolar.
benim gibi izlemeyen birÇok insanın bulunduğu filmdir.
bi an önce pulp faction ile start versin ve diğer tarantino filmlerini de izlesin,şenlensin . geç kalmasın. zira tarantino'dan daha iyi senaryo yazan , yöneten yoktur bu alanda .
imdb de verilen puana yakismayan filmdir. daha iyileri vardir. efsane edilmis amerikan kulturune gore iyi bir filmdir. birsey ksybetmemistir.
bu şarkıyı duymaması daha bir eksiltmiştir kendisini. http://www.youtube.com/watch?v=cdMEMGLr9xE
sığırdır.
bir şey kaçırmamıştır.
8 kere izlemiş biri olarak ki resim ve nickten anlaşıldığı üzre, çok şey kaçırmiş insandır.
ince esprileriyle, farklı havasıyla, her şeyden önemlisi kurgusuyla harika bir film. tamam oynayan oyuncular samuel jackson, travolta, bruce willis olunca zaten oyunculukta ister istemez iyi oluyor. hele yönetmen tarantinoysa. fakat şu kurguyu anlamak için zeki olmak gerekiyor kardeşim. hala adam öldü nasıl yaşıyor diye soranlar var. git araştır ya da bir daha izle.
güncel Önemli Başlıklar