bugün

valla kimse kusura bakmasın ama layığını bulmuştur.
burnunu yapan doktora tazminat davası falan açmıştır inşallah.
Geçen günlerde hakkında çıkan tutuklama kararı için tepki gösterdik, ağlamasına mahvolduk, evladına üzüldük derken, üstünden sadece birkaç gün geçmişken instagram'da hiçbir şey olmamış gibi ayakkabı reklamı yapmasına çok şaşırdım.
Sanki ağlarken video çeken, durumun vehametini gösteren, tutuklanmasına ramak kalan o değilmiş gibi eski saçma sapan postlarına geri dönmüş.

Şaşırttın be puccito. Hiç olmazsa sosyal medyaya ara vermesini, eli ayağını çekmese de mesafeli durmasını beklerdim şahsen.
Medya baskısıyla ceza evine koyulması hukuk kararına rağmen ertelenmiş veya tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Bu kriminal şahıs derhal hapse atılmazsa, adaletin yokluğu ifşa olmuş olur.
Bu sosyal medya ünlülerinin samimiyetsizliği beni bitiriyor.

o ağlarken onla beraber üzülüyorsun, sonra bir bakıyorsun senin daha üzülmen bitmemiş kendi “ 5 kilo bal 100 tl” diyen abi gibi story atıyor.
görsel

Hareketlere bak...
Bak hala ya...

Susup oturması gerekirken hal şov peşinde. En temizi mahkeme versin buna günlüğü 30 liradan 5000 gün adli para cezası, ödesin bi girsin temizinden bir daha bir şeyler paylaşmadan önce 2 kez düşünür.
çoğunlukla kızların çok sevdiği kitapları var. bir kaç tanesi biraz okudum bence hiç fena değil. bana göre bu kızın kitapları türk işi sex and the citydir. maalesef türk işi olunca bu kadar oluyor.
görsel
Ne oldu hani bunu içeri atmadılar mı?
ilk meşhur olduğunda 4/10 iken şu an 6/10 seviyesine gelen blogger.
görsel