bugün

escobar twiti yüzünden uyuşturucuya özendirmeden almış cezayı..
istinaf onarsa ve kesinleşirse görürüm ben onu.

şu özentiyle uğraştığı kadar çoluk çocuk sken sapıklarla uğraşmadı savcılık makamı.

zamanında "batının uşağıyım -oğlunun adı batı-"tweeti attığı için de soruşturma açılmıştı ve bildiğim kadarıyla ya devam ediyor ya daha yeni takipsizlikle sonuçlandı.

türk adalet sistemi işi gücü bıraktı çoluğa cocuğa fatura kesiyor.
Aynı zamanda birden fazla duruşması devam ederken ilk bundan böyle ağır netice aldı demek.

instagram'daki storysi çok üzdü. Arkada da minik oğlu her şeyden habersiz oynarken pucca'nın çaresizliği, üzüntüsü, gözyaşları dokundu içime.
2 yaşındaki oğlundan 7 sene ayrı kalacak bi tweet yüzünden. bu korku ona yetmiştir, bir daha değil tweetler atmak, sosyal medya bile kullanacağını sanmam.
Hiç üzülmedim . Sosyal medyayı goygoyculuk olan gören her twitinde uyuşturucu ve ahlaksızlığı özendiren kendini fenomen zanneden denyolara güzel bir örnek teşkil eder.
Zamanında düşünecektin bunları. Son pişmanlık fayda vermiyor . Yargımızı tebrik ediyor . Bu gibilerin cezasının en ağır şekilde verilmesini diliyorum . Taviz tavizi doğuruyor .
bu korku ona yeter. izleyin bundan sonra süt dökmüş kedi modunda takılacak.
iyi olmuş felan diyenler için diyorum allahım inşallah sosyal medyada yaptığınız birşey için sizi de o duruma düşürür ki ne kadar saçmaladığınızı farkına varırsınız

Eminimki günlük hayatınız da ehehehhee adam şu kadar para yakmış len kızı için diyen kişilersiniz miladerim bizde mi yapsak len diyen gavatlar gelmiç burada bir twete laf ediyor.
Ulan siz önce gidin terörist başlarıyla halay çekenlere laf edin kaliteli 6662 ler sizi.
Pedofililer, teror saldirilari, uyusturucuyla mucadele bu uc sucun takibi yapilmazken bir insanin pablo escobar hakkinda attigi tweet 7 sene hapis cezasi almasina sebep olabiliyor.
Bence ulkenin kapatma tusunu bulmamiz lazim.
Abi inanamıyorum size ya. iyi olmuş, çocuğuyla, sözleriyle şov yapmış diyeniniz var. Her şeyi geçtim bir kadın, bir anne, bir vatandaş olarak düşünce özgürlüğü diye bir şey var. Kullanan, satan 7 yıl ceza almıyorken kadının yaptığı bir mübalağa yüzünden başına gelen şey gerçekten çok acı ama siz hala gelmiş şov peşinde falan diyorsunuz. Sanıyorum ki hapis cezası aldığınızda düşüneceğiniz şey şov sizin. Açıkcası ben o şokla ne yapacağımı kestiremem bile 1 ay değil arkadaşlar bu 7 yıl 7. Çok basit gelmiş size gerçekten. Olur da bir entry yüzünden yerseniz birkaç yıl o zaman yazdıklarınızı görürüz mutlaka.
burada iyi olmuş falan filan diyenler o kadar eminim ki en ufak hataları yüzünden en az 2 sene hapis cezası alacaklarına. başıma gelme deme, gelir. hemde öyle bir gelir ki. hiç beklemediğin anda.
Yani üzüldüm, diyecek bir şey bulamıyorum hakkında hayırlısı olsun ama videoda dediği gibi escobar bu kadar ceza almadı.. üzüldüm ya birde minnak dünya tatlısı bir oğlu var...
ne olursa olsun salya sümük video çekip kendini acındırması nedir arkadaş ben onu anlayamadım.

ceza kısmı adaletin bileceği iş, suçludur suçsuzdur bilemem, ancak kendisinin yıllardır şımarık bir tip olduğunu düşünüyordum, bazen popülist davranmak için ne dediğini bilmeyen tiplerin başına gelen böyle olaylar onları doğruya sürükleyebiliyor.

umarım o şımarık ve kendini nimetten sanan ulu kezban rol modelliğini bir kez düşünmesine vesile olur.

(bkz: ağlama melis)
Pablo escobar twiti falan değil kıçınızla mı araştırıyorsunuz anlamadım bildiğin twit sayfasından madde kullansaydınız hangi maddeyi kullanılırdınız diye anket hazırlamış. Bunu da savunacaksanız bi yürüyün gidin.
7 mi olmuş arkadaşlar?
7 mi olmuş?
inşallah 8.5 9'lardan eyle ya resulallah.
Kolombiya’daki hayat Tarzı ile ilgili bir twit atmanın cezası bu ise bu ülkede düşüncelerini herkes yazsa bu cezayı veren hakim dahil herkes içeri girer...
o da kim lan.
hepimiz aklımızdan geçenleri olduğu gibi yazsak ülkenin %50'si hapse girer zaten. o yüzden 82 kere düşünüp öyle yazmak zorundayız, maalesef işin acı olan tarafı da bu.

düşünme yetisinden yoksun. ilgi çekmek için saçma sapan şeyler yapan bu gibi sosyal medya soytarıları da ülkede hüküm süren korku imparatorluğundan nasibini alıyor işte.
Devlet kanalına kırmızı bültenle aranan adamı çıkaran pezevenkler bile ceza almadı bu kız nasıl almış bu kadar cezayı anlamadım.
bu kezbanlar bir de utanmadan kitap basıp çok satanlara falan giriyor. tez tükenesiniz
Bu hanım kızı tanınam, kitap falan yazmış,tek satır yazısını okumadım, okusaydım büyük ihtimalle bu ne yarrak gibi aq derdim, tanısaydım kendini sevme ihtimalin yoktu lakin mevzu farklı, benim, senin onu sevmemizle alakalı değil, mevzu ülkede hukuk kavramının ırzına geçilmesiyle alakalı. Kimse kimseyi tweet atarak uyuşturucuya özendirmez, ooo tweete bak gideyim bi doz eroin alayım mı diyecek insanlar aq, saçmalığa bakar mısın? Bu ülkede hukuk işliyorsa yıllar önce birilerinin yeğeni elli kilo esrarla yakalanıp, içiciyim dedikten sonra neden serbest bırakıldı, bir ara ünlülerin alayını kullanmaktan, temin etmekten alınmıştı neden alayı ifadeleri alınıp serbest bırakıldı? Böyle örnekler varken kadının 7 yıl ceza alması bu ülkede adelet olmadığını gösterir, bu gün siz adaletin ırzına geçerseniz yarın roller değiştiğinde adalet diye ağlarsınız.
Uyuşturucu madde satışının ortalama cezası 10 buçuk sene olan bir ülkede, saçma sapan bir yorumda bulunduğu için 7 sene ceza alan bir kadın.

Ceza aldığı ve benzeri birkaç mesajını okudum. Açıkçası saçma sapan yazmış ve bir ceza alacaksa bu saçma sapan yazdığı için olmalı.

Bizde kamuya hizmet cezası bildiğim kadarıyla ya hiç yok ya da aşırı sınırlı bir şekilde uygulanıyor. Oysa ki bu tarz olaylarda verilecek en büyük ceza 1 sene zorunlu kamu hizmeti cezasıdır.

Sonuç olarak tahminime göre üst mahkemelerin birinde bozulacak olan cezadır.
Üzülmediğimiz durum.
Umrumda olmayan olay haketmiş.

Cocugu da yanina almis duygu sömürüsü yapıyor kamerada biz bunu yemeyiz.

Şov yapmayin.
pucca kim amk.
hapis cezası almış hala video çekiyor.
görsel
Pablo üzgün!
bunca tecavüzcü.
bunca çocuk istismarı.
bunca hırsızlık.
vs varken sırf bir tweet için böyle oluyorsa kimse bana adaletten bahsetmesin.
güncel Önemli Başlıklar