1. 1.
    escobar twiti yüzünden uyuşturucuya özendirmeden almış cezayı..
    5 -3 ... yerli ve milli
  2. 2.
    istinaf onarsa ve kesinleşirse görürüm ben onu.

şu özentiyle uğraştığı kadar çoluk çocuk sken sapıklarla uğraşmadı savcılık makamı.

zamanında "batının uşağıyım -oğlunun adı batı-"tweeti attığı için de soruşturma açılmıştı ve bildiğim kadarıyla ya devam ediyor ya daha yeni takipsizlikle sonuçlandı.

türk adalet sistemi işi gücü bıraktı çoluğa cocuğa fatura kesiyor.
    13 -9 ... flat head
  3. 3.
    iyi olmuş aq kezosu bunu takip edenlerin çoğu da aşırı itici tipteki kezbanlar.
    20 -27 ... donsuzpheach
  4. 4.
    olay medyaya yansır ust mahkemede 'ya bi siktirin gidin beni meşgul etmeyin' der.

öyle her boka meşhur olcam diye twit atmamak lazım, sen çocuk annesi isen 2 kere düşüncen hatta. sonra gözyaşlarıyla yardım istersin maalesef.
    6 -7 ... forza besiktas
  5. 5.
    Aynı zamanda birden fazla duruşması devam ederken ilk bundan böyle ağır netice aldı demek.

instagram'daki storysi çok üzdü. Arkada da minik oğlu her şeyden habersiz oynarken pucca'nın çaresizliği, üzüntüsü, gözyaşları dokundu içime.
    2 yaşındaki oğlundan 7 sene ayrı kalacak bi tweet yüzünden. bu korku ona yetmiştir, bir daha değil tweetler atmak, sosyal medya bile kullanacağını sanmam.
    14 -7 ... essy
  6. 6.
    Hiç üzülmedim . Sosyal medyayı goygoyculuk olan gören her twitinde uyuşturucu ve ahlaksızlığı özendiren kendini fenomen zanneden denyolara güzel bir örnek teşkil eder.
    Zamanında düşünecektin bunları. Son pişmanlık fayda vermiyor . Yargımızı tebrik ediyor . Bu gibilerin cezasının en ağır şekilde verilmesini diliyorum . Taviz tavizi doğuruyor .
    14 -10 ... klavyemucahidi
  7. 7.
    bu korku ona yeter. izleyin bundan sonra süt dökmüş kedi modunda takılacak.
    8 ... pompacisofu
  8. 8.
    iyi olmuş felan diyenler için diyorum allahım inşallah sosyal medyada yaptığınız birşey için sizi de o duruma düşürür ki ne kadar saçmaladığınızı farkına varırsınız

Eminimki günlük hayatınız da ehehehhee adam şu kadar para yakmış len kızı için diyen kişilersiniz miladerim bizde mi yapsak len diyen gavatlar gelmiç burada bir twete laf ediyor.
    Ulan siz önce gidin terörist başlarıyla halay çekenlere laf edin kaliteli 6662 ler sizi.
    8 -10 ... prmktrlk
  9. 9.
    Pedofililer, teror saldirilari, uyusturucuyla mucadele bu uc sucun takibi yapilmazken bir insanin pablo escobar hakkinda attigi tweet 7 sene hapis cezasi almasina sebep olabiliyor.
    Bence ulkenin kapatma tusunu bulmamiz lazim.
    12 -13 ... the girl from atlanta
  10. 10.
    7 yıl ceza almış bir bayanın yine instagram da şhowunu seyrettik ne yapicam ne edicem ben arkasinda da çocuğu oh ne güzel reklam. Valla çok sevindiğim bir ceza ama sevinmeli ki 7 yil yatmiyacak. Para cezasi ve ya 6 ay kapali. 5 yil denetimli serbestlik ve para cezasi ile 7 yili bitirmiş olacak.
    12 -6 ... milecrewa