bugün

bir lol aşığı olarak şu an indiriyor olduğum oyun. nasıl olduğunu bilmiyorum. sadece bir keresinde eski sevgilimin telefonunda görüp aaa bakayım nasıl oyunmuş diye seviniyordum. mutluyum yeni bir şey keşfediyorum zannediyorum. oyuna girince oyuncusunun çıplak olduğunu gördüm. arkadaşları da görünüyordu, oradaki bir kız da soyunmuş. düşünüyorum bu ne seks oyunu mu diye.

neden çıplaksınız diye sorarken o kızın arkadaşı olduğunu, instagramında olduğunu, hep oynadıklarını vs öğrenince kalakaldım. elbette arkadaşınla oyun oynarsın, ama çıplak karakterle mi. pubg fantazisi diye bir şey literatüre geçmiş miydi?
Call off duty mobile tavsiye ediyorum. Pubg de oynadım ama call of duty görselleri felan çok çok güzel.
hem pc hem mobil de çılgınlar gibi oynuyorum. yaklaşık 1.5 sene oldu. Ama pc versiyonu çok zor ve takım arkadaşın olması önemli. Eğer ekip olarak girmezseniz baya sıkıntı çekersiniz.

Counter strike: GO ile.
evo alanı, ambara gelin.
normal bölüm sıkıcı.

şöyle bir 18-25 leş alayım.
4 kişi toplanıp her gün 5-6 el oynadığımız oyun yılmadık sıkılmadık amk yıllardır. sıkıntıda iyi geliyor sohbet geyik falan. ekibin kolsuzu benim tabiki.
Cod mobile varken bu oyunu oynayan arkadan vurduruyordur.

Çöp oyun.
Telefon olsun bilgisayar olsun açmıyor ne yazık ki. Üzgünüm tatlım :(
koşu simülatör oyunu.
Kolsuz arkadaşın biri Ortadoğu sunucusunda öldürdüğü botlarla 19 leş almış birde burada paylaşıyor:)))
10 dk loot yapıyosun sonra ilk karşılaştığın adama tak ölüyosun zaman kaybı. (ekşi sözlükte gördüm bu yorumu ve katılıyorum).
yapılmış en boktan oyunlar listesinde rahat ilk 10'a girer.
bazı şeyler bağımlılıktır hatta hastalıktır. mesela avcılık, kumar, veya at tarzı hayvanları sevmek. bu oyunda onlardan biri.
pubg oyun ile ilgili tüm aradığım herşey burada harika.
kaynak:https://www.joyalisveris.com/
Çok daha iyi olabilecekken ne yazık ki hileleri engelleyemen oyun.
mobilini oynayan ya fakirdir, ya çocuktur ya da zoru sevmiyordur. bu üç ihtimal ikili kombinasyonlara sahip olabilir efendim. lakin oyunun orjinalini oynayan gerçekten büyük zevk alacaktır. gerek rakiplerin dişli oluşu, gerek adam öldürmenin zorluğu gerekse de -benim için en önemli faktör- görüntü kalitesinin mükemmel oluşu oyunu harika kılmaktadır.
itici sevimsiz geliyor hiç yüklemedim
Hayvan gibi kasar kanaatimce.
Kanser olmamak için yüklemiyorum.
Bu oyunlar kanser yapar.
tatil günlerinde iftara kadar vakit geçirmek için en ideal oyundur.
güncel Önemli Başlıklar