bugün

yerli ve milli bir posta şirketimiz var---> (bkz: ptt)

bu şirketimiz o kadar yerli ve milli ki, sayıştay denetleyemesin diye, varlık fonuna devredildi ve direkt olarak asrın liderimize, ümmetin umuduna bağlandı.

tabi bağlandıktan sonra 2 sene içinde 900 milyon lira zarar etti ama bunu siz bilmiyorsunuz, çünkü ptt'nin zararını yazdıkça mahkeme kararıyla sildirtiyor reyisimiz.

neyse, uzun etmeyelim.

bu yerli ve milli şirketimizden kitap almak için bakıyordum, tavsiye kitaplar bölümüne baktım, bir de ne göreyim.

ben şok...
görsel

evet, ptt'nin alışveriş sitesinde terörist selo'nun kitabı var.
"acaba ben mi yanlış gördüm, ptt değil pkk olmasın o" diye baktım ama açık açık ptt yazıyor. benim gözlerim mi bozuk, yoksa siz de ptt'yi görüyor musunuz arkadaşlar?
https://www.epttavm.com/item/84670423_seher

üstelik kampanya yapmışlar fiyatını 37.75'ten 24 liraya düşürmüşler ki ümmetimiz bu teröristin kitabını alıp alıp okusun...

aynı selo'nun diğer kitabı olan devran'a da baktım, evet o da var ptt'de.
https://www.epttavm.com/item/83681630_devran

görsel

vallahi insanın aklı sırrı ermiyor bu işlere.

ulan imamoğlu, selo demirtaş'ın kitaplarını satmaya başladın, aktrollerin bütün pislikleri döküldü birden bire.

(bkz: mutlu musun imamoğlu)
Aktroller alır Edirne cezaevinde imzalatır artık.

Bulamazsanız cezaevini erector yolu tarif eder.
Deşifreleyici sana özel imza bile atar belki.
Akp liler yine tutturamadı. Onlar elinde silah ile kendilerine saldıran pkk lı istiyor. Cemil bayık, murat karayılan, Osman öcalan, Abdullah Öcalan gibi adamlar boşuna düşman değil selahattin Demirtaş a. Bu adam dik durmasa zaten şimdiye çıkmıştı. Terör bitecekse, barış gelecekse selahattin Demirtaş ın büyük katkısı olacak.
genemi hoplattın bu şerefsiz aktrolleri? çok ayıp ediyorsun ama.

tabi o şerefsizlerde yüz ve omurga olmadığı için tokmağını değil davulu soksan yarabbi şükür diyecekler.

adam teroristse kitaplarını yayınlatmayın ama değilse kimin ne yazdığına karışmayın.
Devlet yayınladıklarını satmak zorundadır.

Ama iBB bir belediyedir ve işi terörist kitabı satmak zorunda da değildir!

Ha diyorsanız ki fikir özgürlüğü oldu böyle oldu o zaman Ebu hanzala'nın kitaplarını da satsın iBB.

Badi Ekrem mikrofon sende! Buradaki tayfanız çok çapsız...
Satılamaz mı ? diye sorduğum kitaplardır.
Sizden olmayan terörist fetöcü zaten, zamanında fetönün kucağındakiler şimdi herkesi terörist ilan ediyor, zamanında Trt de osman öcalan'ı çıkaranlar şimdi herkesi terörist ilan ediyor, bi siktirin lan.
trt'de öcalan'ın kardeşinin çıkmasının önüne geçemeyecek durumdur.