bugün

kargomu 1 haftadır kamyonda gezdirip tekrar depoya götüren şerefsiz kargo firması.
kargoyu rüzgara salsalar daha hızlı getirir. teşekkürler ptt kargo. 7 gündür parfümümü bekliyorum.
insanların sırf ucuz diye tercih ettiği en dandik kargo şirketi.
iğrenç.
yine zam yapmış.
insanların sırf ucuz diye tercih ettiği, berbat bir kargo firması.
Resmi bir kurumdan gelen postam yaklaşık 2-3 iş günüdür il içi teslimatta.
Dağıtıma düşeceği gün gelecek mi acaba.
kargoda en ucuz firma.
pek tercih etmeyeceğim bir kargo firması.
Üniversitede iken staj dosyamı bu kargo firması ile okula göndermiştim. Kendim de bir hafta sonra gidecektim. Koskoca bir hafta geçti ben okula geldim ama benim kargo gelmemişti. Benim üç güne gider dedikleri kargom tam iki hafta sonra ulaştı. Yani ben kargodan önce ulaştım. Öyle bişey.

zorunda olmadıkça kullanılmaması gereken kargo firması.
teslim almak icin ise gitmekten feragat edilmesi gereken kargo firmasi.
700 km öteden 1 günde gelen kargo , 6 km den 3 günde teslim edilemedi. kargoyu almaya gittiğimde 50 dk bekledim ve ptt kargo kullanmaya tövbe ettim.
ulan çocuğa bebek bezi aldık bir online alışveriş platformundan. bunlar da paketleri bu firma ile yolamış. gaziantepten 10 aralıkta yola çıkan kargo 2 haftada geldi. 1 haftadır da şubede bekletiliyor.

ulan getirinsene şu kargoyu.

sizi beklerken çocuğun bezi bitti halıya sıçmaya başladı.
amerikan bezi denedik gelmenizi beklerken. 2 kere yıkadık her tarafımız bok kokuyor.
sizin yüzünüzden boka battık ailecek.
teslimat süresi; il dışı yaklaşık 10 gündür. çin'den sipariş verdiğim ürün ile aynı günde elime ulaştı. çin'den gelen kargo aras kargo aktarması ile sabah geldi, kayseri'den gelen ptt kargo akşama doğru ulaştı. özel kargolar il dışı olduğu zaman 2 gün içerisinde ulaştırıyorlar.

haklarında başka bir şey yazmaya gerek duymuyorum. liyakatın ne kadar önemli bir şey olduğunu buradan da anlayabilirsiniz.
ptte kargo'nun diğerlerine göre daha ucuz olması, paketleri her hafta biriktirip bir seferde dağıtım merkezlerine yollamasındandır. bu zaman aldığı için, hedef aldığı pazar segmenti, hesaplı olmak isteyenlerdir.
Kitap vs gönderim ücreti diğerlerine nazaran daha uygundur. Aklınızın bir kenarında dursun.
Daha geçen eşşek yükü ile yolladım çok makul geldi fiyatı.
kitap kargosu %50 indirimlidir.
ama beklerken kriz geçirtir!
Rezil ilgisiz bir kurum,kargo şehre geleli 6 gün olmuş hala gelen giden yok, tlfnla arıyorum açan yok.
Paketi bulunduğun şehire hızlıca getirip, 3-4 gün boyunca teslimata çıkartmayan kargodur
nakliyat ambarı gibi çalışıyor. hızlanın be yaaa !..
Kalp krizi geçirtir.
sadece canlarının istediği kargoyu size teslim eden kargo şirketidir.
güncel Önemli Başlıklar