1. 1.
    seçimler için akp'nin devletin tüm imkanlarını sömürdüğünün belgesidir.

aktrollere soruyorum, bu da mı gol değil ulan?
    ptt kargo aracının akp seçim reklam arabası olması
    ptt kargo aracının akp seçim reklam arabası olması
    4 -1 ... protest sanayici
  2. 2.
    akp'yi postalayacağız ya ondan, hihihi.

şaka bir yana, aktrollerin bu başlığa uğrayacağını, uğrasa bile mantıklı bir açıklama getireceğini sanmıyorum.
    4 -1 ... tacettin limoncuoglu
  3. 3.
    (bkz: hadi aktroller bunuda açıklayın)
    1 ... thunderwrath
  4. 4.
    Daha fazla ne usulsüzlük yapabilirler ki? diye beklerken yine şaşırtan yeni usulsüzlük.

Aktrollere yardımcı olayım bahane konusunda. Zira o kadar beyne sahip değiller.

Şimdi bu araçlar eskiden PTT'nindi. Taksi çıkması gibi satıldı bunlarda PTT çıkması araç olarak.

Taksi çıkması ucuz oluyor, PTT çıkması da doğal olarak ucuz oluyor. Seçim propagandası da 1 aylık. Dolayısıyla hükümetimiz çok para harcamamak için böyle bir yola başvurmuş.

Yersen...
    ... berk
  5. 5.
    Böyle bir salaklığı kimse yapmaz bana kalırsa. insan aracın tavanındaki yazıları sökmeyi akıl edemez mi kardeşim. Var burada bir üçkağıt ama çıkar kokusu.
    ... zahi
  6. 6.
    insanları yakında devlete de düşman edecek orospu çocukları. iktidarsın sen kardeşim devlet değil. iktidarlar gelip geçici devletler kalıcıdır. Tabi bunlar gidene kadar devlet felan kalır mı orası da ayrı muamma.
    ... isle of avalon
  7. 7.
    tarafsızlık yemini etmiş, ama akp doğal başkanı olarak davranan zat meydanlarda akp adına fink atarken, olduğuna hiç şaşılmayacak küçük garabettir.
    ... zarbut
  8. 8.
    kiralanmış araba olabileceği beyninizin ucundan geçmemektedir.
    -1 ... parasibozukadam
  9. 9.
    06 plaka aracı istanbul esenler'de seçim reklam arabası yapmaktır.
    ... hey brother
  10. 10.
    Adamın ustası devletin parasıyla miting yapmak benim hakkım diyor adam ne yapsın? Eksiği ne ustasından? *
    ... ecevit mavisi