bugün

-ebilmek ekini ayrı yazınca.
Nasıl anladığımı ben de bilmiyorum ama iyi değilim.
insan sarrafı olmuşsundur kardeşim. hayırlı olsun.
Bu gün kız arkadaşım bana kaygı bozukluğu teşhisini koydu.

Ziyadesiyle ölüyorum sözlük.
el yazısındaki bozulmalarla.
alkol almadan etrafızdaki insanların konuşmalarına katlanamamaya başladıysanız o an ilk adımı atmışsınız demektir.
Odanın bir köşesine çömelip sıçıyorsanız ve sıçtığınız boku yemeye çalışıyorsanız psikolojinizin bozulduğunu anlayabilirsiniz.
türkiye'de yaşıyorsan bi yerden psikolojin bozulmuştur, kaçamazsın..
Ayna karsisinda etek giyip kendine ve kendi gotune bakarak 31 cekiyorsan psikolojin bozulmus demektir.
iki kere duvara vur ses gelirse bozuk değildir.
Kalabalığın içinde yalnız hissediyorsaniz ve bu yalnızlık bitmesin istiyorsanız yemissiniz kafayı .
Psikoloji öyle hemen kolayca bozulacak bir şey değildir. Paketi açılmadıysa veya deep freeze'de ise aylarca bozulmadan durabilir. Ama bir kere açıldı mı 2 gün içinde tüketmek gerekir. Kenarları hafiften yeşilleşir zaten oradan anlarsınız psikolojiniz bozulmaya başlamış. Ayrıca yazın daha kolay bozulur. Herkes tatile gitmiş siz evde mal mal oturuyorsanız.
Sallayınca içinden ses geliyorsa bozulmuş o atıp yenisini almak lazım.
Burnundan çıkan sümüğü artık masanın altına yapıştırmıyorsan bişeyler bozulmuştur...
Psikiyatriye gittiğimde, doktorun psikolojisinin bozuk olduğunu; düşük mizah seviyesiyle espri yapmasından anlamıştım.
içimden düşündüğüm konuştuğum şeyleri birden kendime gelip hassss..tir herkes duydu mu lan beni dediğim an anlıyorum ki bozulmuş *
insanlar size deli muamelesi yapıyor yada isminizi söyleyip atıyorum ahmet işte şaşırmamak lazım diyorsa sizde bi problem vardır. ama iyidir bu problem.
--spoiler--
+holmes son birkaç aydır kendimle alakalı gözlemlerimi kaydedip baktım ve sonuç ne biliyor musun?
-nedir watson?
+benim psikolojim bozulmuş!!
--spoiler--
yarak gibi hissediyorsanız psikolojiniz bozulmuştur arkadaşlar. Hiç de tıbbi bir terim olmadı farkındayım ama olayın özü budur.
mantık hatası yapılmış başlık. bozulan psikoloji değil, ruh sağlığıdır.
Geceleri uyumak yerine anlamsız şeyler düşündüğünüzde 2.seviyeye geçmişsinizdir.
Dünyanın psikolojik olarak en sağlıklı insanını bile götürseniz psikiyatr diye tabir ettiğimiz içi boş bilimin mensupları muhakkak bir teșhis koyup bir reçete ile beynini uyuşturmaya başlayacaktır. Fizyolojik bir temelin üzerinde şekillenen bir psikolojik rahatsızlık şüpheniz yoksa gitmeyin. Beyninizi sevin.

Psikolojinizin bozulduğunu da her zaman yapmaktan keyif aldığını şeyleri yaparken zerre kadar keyif almadığınızı hatta o ortamdan koşarak uzaklaşmak istediğinizi hissettiğinizde anlarsınız. Eve kapanmayın. Günlük on km yürüyün. Yürürken kendinizle baş başa kalın. Müzik telefon yasak. Sonra teşekkür edersiniz. Beyninizi sevin.
Bir kaç aydır iki günde bir saat 20:30 civarında yatmaya başlayınca anlıyorum ben psikolojimin bozulduğunu.
ic daralmasi, Elin ayagin bi titriyo falan, Hic olmadik seylere gülüyosun, Davranislarda bozukluk meydana geliyo falan.

(bkz: cevherim beni sevin mi)
Günde 20 tek sigara içiyorsan ve mıtlu değilsen olamıyorsan kesinlikle bizdensin.