bugün

tanımı için ne demek gerekir bilemediğim insan. insan, mutlu olunca psikolojisi iyi olur diyelim. anlatmak istediğim şu. psikolojisini iyi hissedince insan; ne kendi kendine , ne de başka birine benim psikolojim çok iyi lan vallahi oh ne güzel diye deklare edesi gelmiyor ve gelmeyecek gibi düşünüyorum. yani psikolojisi iyiyse birinin , mecazi anlamda para etmiyor gibi. iyiyse iyi işte bulandırma gibisinden.
ama şu var; birinin psikolojisi kötü olduğunda onu teselli ettikten sonra , kendi kendine kaldığında benden daha beterleri varmış diye , o psikolojisinin biraz iyiye doğru hissettiğini idrak edebilir belki.
hayatta en kıskandığım insan türü.
Psikoloji de bir şey yok. En çetrefilli konu bağımlı-bağımsız değişken.
türkiye'de yaşamayan insandır.
Ben değilimdir. Mahvettiler.
Nefret ettiğim insan türüdür. Psikoloğum lan ben. Onlardan para kazanamıyorum ki.
herkes hayatı boyunca bir kez bile olsa psikolojik sorunlar yaşar. belli ki güzel günler geçiriyor ve daha o psikolojik eşiği aşmamış.
allah onların psikolojilerine bu saatten sonra zeval vermesin. madem bu zamana kadar aynı evrede gelmiş bizden onlara dua etmek düşer ki bizim düştüğümüz bu durumlara düşüp dağılmasınlar..
pdr okuyan bir birey olarak söylüyorum ki psikolojisi düzgün olan kişi aslında psikolojisi en bozuk olan kişidir.
iskandinavyada yaşıyordur.
Kafası güzel olan insandır.
turkiyede bulunması zor olan insan tipi.
Kimmiş o link atın hemen bozalım.
Nesli tükenmekte olan canlı türüdür. Derhal koruma altına alınması tavsiye edilir.