bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tanımı için ne demek gerekir bilemediğim insan. insan, mutlu olunca psikolojisi iyi olur diyelim. anlatmak istediğim şu. psikolojisini iyi hissedince insan; ne kendi kendine , ne de başka birine benim psikolojim çok iyi lan vallahi oh ne güzel diye deklare edesi gelmiyor ve gelmeyecek gibi düşünüyorum. yani psikolojisi iyiyse birinin , mecazi anlamda para etmiyor gibi. iyiyse iyi işte bulandırma gibisinden.
    ama şu var; birinin psikolojisi kötü olduğunda onu teselli ettikten sonra , kendi kendine kaldığında benden daha beterleri varmış diye , o psikolojisinin biraz iyiye doğru hissettiğini idrak edebilir belki.
    8 ... en asaletli duygularin adami
  2. 2.
    hayatta en kıskandığım insan türü.
    4 ... rockonbaby
  3. 3.
    Psikoloji de bir şey yok. En çetrefilli konu bağımlı-bağımsız değişken.
    1 ... thirty eight
  4. 4.
    türkiye'de yaşamayan insandır.
    3 -2 ... creepy doll
  5. 5.
    asla üzüntüyü muhakeme edemeyecek insandır ne yazık ki. insan gerçekten iyi olunca, kendine ait bu bahtiyarlık kırıntısını yoketmemek için kötü detayları anında reddeder. o şu an iyiye aittir ve gönlünü kıramayacaktır çünkü. doğal yolla gerçekleşen bu olay acı verici olsa da insana aittir. şarkıda dediği gibi, acından geçmeyen insan yoksa biraz eksik midir?
    6 -1 ... gunesiuyandiralim
  6. 6.
    Ben değilimdir. Mahvettiler.
    1 ... gethere
  7. 7.
    Kaygıları olmayan insandır.

Evsiz sokakta yaşayan, kolu bacağı olmayan biri bunlar için kaygılanmıyorsa psikolojisi iyidir.

Psikolojimizin bozuk olması patolojik sebeplere bağlı da olabilir. Yani elinizde olmadan da kötü hissedebilirsiniz. Bazı hormonal bozukluklar, enzimlerin ve bazı elementlerin eksikliği veya fazla salgılanması bizi ruhsal anlamda hasta edebilir.

Mesela lityum eksikliği bipoları ortaya çıkaran sebeplerden biridir. Bunun gibi. ilaçla ve terapiyle desteklenir, kendinizi daha iyi hissedersiniz.
    35 -4 ... heureux et calme ciel
  8. 8.
    Nefret ettiğim insan türüdür. Psikoloğum lan ben. Onlardan para kazanamıyorum ki.
    2 -2 ... fonetik pid
  9. 9.
    beni bulsun psikolojisini bozayım.
    3 ... bigdreams
  10. 10.
    herkes hayatı boyunca bir kez bile olsa psikolojik sorunlar yaşar. belli ki güzel günler geçiriyor ve daha o psikolojik eşiği aşmamış.
    ... semaatsiz
kapat