1. 1.
  tanımı için ne demek gerekir bilemediğim insan. insan, mutlu olunca psikolojisi iyi olur diyelim. anlatmak istediğim şu. psikolojisini iyi hissedince insan; ne kendi kendine , ne de başka birine benim psikolojim çok iyi lan vallahi oh ne güzel diye deklare edesi gelmiyor ve gelmeyecek gibi düşünüyorum. yani psikolojisi iyiyse birinin , mecazi anlamda para etmiyor gibi. iyiyse iyi işte bulandırma gibisinden.
  ama şu var; birinin psikolojisi kötü olduğunda onu teselli ettikten sonra , kendi kendine kaldığında benden daha beterleri varmış diye , o psikolojisinin biraz iyiye doğru hissettiğini idrak edebilir belki.
  8 ... en asaletli duygularin adami
 2. 2.
  hayatta en kıskandığım insan türü.
  4 ... rockonbaby
 3. 3.
  Psikoloji de bir şey yok. En çetrefilli konu bağımlı-bağımsız değişken.
  1 ... ali candan
 4. 4.
  türkiye'de yaşamayan insandır.
  3 -2 ... creepy doll
 5. 5.
  asla üzüntüyü muhakeme edemeyecek insandır ne yazık ki. insan gerçekten iyi olunca, kendine ait bu bahtiyarlık kırıntısını yoketmemek için kötü detayları anında reddeder. o şu an iyiye aittir ve gönlünü kıramayacaktır çünkü. doğal yolla gerçekleşen bu olay acı verici olsa da insana aittir. şarkıda dediği gibi, acından geçmeyen insan yoksa biraz eksik midir?
  6 -1 ... gunesiuyandiralim
 6. 6.
  Ben değilimdir. Mahvettiler.
  1 ... gethere
 7. 7.
  Nefret ettiğim insan türüdür. Psikoloğum lan ben. Onlardan para kazanamıyorum ki.
  2 -2 ... fonetik pid
 8. 8.
  herkes hayatı boyunca bir kez bile olsa psikolojik sorunlar yaşar. belli ki güzel günler geçiriyor ve daha o psikolojik eşiği aşmamış.
  ... semaatsiz
 9. 9.
  Bu ben değilim işte.
  -1 ... casper520
 10. 10.
  allah onların psikolojilerine bu saatten sonra zeval vermesin. madem bu zamana kadar aynı evrede gelmiş bizden onlara dua etmek düşer ki bizim düştüğümüz bu durumlara düşüp dağılmasınlar..
  1 ... dodo007