1. 1.
    tanımı için ne demek gerekir bilemediğim insan. insan, mutlu olunca psikolojisi iyi olur diyelim. anlatmak istediğim şu. psikolojisini iyi hissedince insan; ne kendi kendine , ne de başka birine benim psikolojim çok iyi lan vallahi oh ne güzel diye deklare edesi gelmiyor ve gelmeyecek gibi düşünüyorum. yani psikolojisi iyiyse birinin , mecazi anlamda para etmiyor gibi. iyiyse iyi işte bulandırma gibisinden.
    ama şu var; birinin psikolojisi kötü olduğunda onu teselli ettikten sonra , kendi kendine kaldığında benden daha beterleri varmış diye , o psikolojisinin biraz iyiye doğru hissettiğini idrak edebilir belki.
    8 ... en asaletli duygularin adami
  2. 2.
    hayatta en kıskandığım insan türü.
    4 ... rockonbaby
  3. 3.
    Psikoloji de bir şey yok. En çetrefilli konu bağımlı-bağımsız değişken.
    1 ... ali candan
  4. 4.
    türkiye'de yaşamayan insandır.
    3 -2 ... creepy doll
  5. 5.
    asla üzüntüyü muhakeme edemeyecek insandır ne yazık ki. insan gerçekten iyi olunca, kendine ait bu bahtiyarlık kırıntısını yoketmemek için kötü detayları anında reddeder. o şu an iyiye aittir ve gönlünü kıramayacaktır çünkü. doğal yolla gerçekleşen bu olay acı verici olsa da insana aittir. şarkıda dediği gibi, acından geçmeyen insan yoksa biraz eksik midir?
    6 -1 ... gunesiuyandiralim
  6. 6.
    Ben değilimdir. Mahvettiler.
    1 ... gethere
  7. 7.
    Nefret ettiğim insan türüdür. Psikoloğum lan ben. Onlardan para kazanamıyorum ki.
    2 -2 ... fonetik pid
  8. 8.
    herkes hayatı boyunca bir kez bile olsa psikolojik sorunlar yaşar. belli ki güzel günler geçiriyor ve daha o psikolojik eşiği aşmamış.
    ... semaatsiz
  9. 9.
    Bu ben değilim işte.
    -1 ... casper520
  10. 10.
    allah onların psikolojilerine bu saatten sonra zeval vermesin. madem bu zamana kadar aynı evrede gelmiş bizden onlara dua etmek düşer ki bizim düştüğümüz bu durumlara düşüp dağılmasınlar..
    1 ... dodo007