bugün

(bkz: kadir mısıroğlu)
Sizin psikolojinize sıçayım siktirin gidin tedavi olun.
Mahfettiniz la sözlüğü.
Tedavi görmem gerekmiyor, zaten görüyorum. Bu yüzden içinde bulunmadığım yazarlar.
ben değilimdir bir de psikolojisini mi bozayım doktorun, iyisi mi geri duralım. her şeyi bildiklerini sanmaları bana hep geri adım attırıyor ve onları kendi sorularında bocalatmak var da...
Benim. Her zaman moralimi bozacak bir şey oluyor. Bazen bir kelime, bazen bir hareket, bazen de hiçbir şey olmasına gerek kalmadan moralim bozuluyor. Yoruyor bu durum. Her zaman mutsuzum. Şaka şaka her zaman değil ama çoğu zaman mutsuz oluyorum.

bu sefer mutsuzum ama keyfim yerinde.
evet gittim. kendime yediremedim ama bi baktım umut beyin kapısındayım. adam bi güzel dinledi beni. dedimki böyle böyle doktor nefes alamıyorum. daha öncede oldu bağırdım sorunum olan insana geçti. adam dediki e bi daha bağırın o zaman. vay anasını dedim ya. umut bey hayatımın tahlilini yaptı. hee bide dediki bu olaya bağlantılı olay düzelince buda geçer hafif bi ilaç yaziyorum. (adet yerini bulsun diye şurup yazmış. almadım.)

sonra yine büyük bir sorun arifesinde araştırma hastanesine gittim. ordada dediler bu sizle alakali degil olay bağlantılı olay düzelince buda geçer. burdada yeme bozukluğuna bağlı kilo alımı olmuştu. ilaç istedim zayıflarım diye vermedi.
ben araba mıyım lan. her ayarım bozulduğunda rot balans yaptırmaya hastanede buluyorum kendimi. gitmicem artık.
görsel
kırmızı oda dizisi'ne sevkedileceklerdir.
psikolojik tedavi gorenlerin birak iyilesmeyi daha beter olduklari asikar.
benimdir. zaten pek fazla normal olduğum söylenemezdi. bir de askere gittim geldim, iyice psikolojik çöküş yaşadım ve travmalar geçirdim, halâ da tam atlatabilmiş değilim.

bilmiyorum neler yapacağımı. ama bu gidişle ben düzelemem. çünkü psikolojimi sömürmeye devam ediyorum ve devam ediyorlar.

zor zanaat!
(bkz: Erecto hz)

Adam boş yapmak için yaratılmış amk.
(bkz: online listesi)
dinciler

aslında önce silkmek ilaazun gelüü.