1. 1.
    Sozlukte bol bol bulunan yazar kitlesidir. Bunlarin basinda ben gelmekteyim. Arada sirada durduk yere intihar etmeyi dusunuyorum. Ortada bir sebep yokken sikintiya giriyorum. Iki tane antidepresan kullaniyorum. 20 gun civari psikiyatri servisinde yatmisligim var.
    6 -3 ... subaru impreza
  2. 2.
    sözlükte yazmak zaten psikolojik bir sorun değil mi ? hele hele yarın iş ve okul günüyken saat 00:41'de sözlükte yazmak başlı başına psikolojik sorun değil midir ?
    7 ... bado
  3. 3.
    sözlük yazarları olan psikolojik sorunlar deseydin tam uyuyordu ama olmadı.
    4 ... l or d
  4. 4.
    Bir hocamız der ki : hasta değilim diyen kesin hastadır, hastayım diyen zaten hastadır.
    3 -2 ... sekhmet07
  5. 5.
    içlerinde bulunduğum yazarlardır. bu aralar iyiyim şükür.
    8 ... gethere
  6. 6.
    sözlük yazarlarını geçtim şu ülkede yaşayıp psikolojik sorunu olmayan sıradan bir vatandaş var mı?
    3 ... kan ve cikolata
  7. 7.
    Sabah akşam arabesk rap dinliyorum.

Kurtarılamadı sanırım artık. Üzgünüm.

Ama çok güzel değil mi?

https://m.youtube.com/watch?v=q3KJcU89y-o+
    2 -2 ... joseph sholomo kuschca
  8. 8.
    Neyse ki onlardan biri değilim. Psikolojik sorunun beni var çünkü.
    5 -3 ... hamile taklidi yapan panda
  9. 9.
    En azından kendisine zararı olan insanlardır. Bazılarının yaptığı gibi Ona buna zulmedip milleti canından bezdirmezler. Dertlerini içlerinde yaşarlar.
    3 ... gazeloglu
  10. 10.
    içinde bulundukları kronik sorunlardan kaybettikleriyle yüzleşmekten korkmaları dolayısıyla çıkamıyor olabilirler. 11 yıllık kronik derealizasyonla aralarındayım. Bi nevi 11 yıldır araftayım ve araftan çıkmamın insanlığın yani toplumun hayrına olmayacağını biliyorum.
    1 ... ataturku hic sevmiyorum