1. 1.
    Hiç havalı değil..

Panik atak gerçekten sıkıcı bir durumdur.
    7 ... universitemezunuaskdoktoru
  2. 2.
    Sürekli dile getirir benim psikolojik sorunlarım var diye. iyi bir şey olsa bununla övünse anlarım da psikolojik sorun ne kadar iyi olabilir?
    5 -1 ... birbilinmeyenlidenklem
  3. 3.
    yeni nesil ergen, çocuk modası.

Zamanında en ağır sayılabilecek antidepresanı kullandım uzunca bir süre, uzunca sürede (bkz: okb) ile boğuşuyorum.

havali bir tarafı yok gençler, abinizin hayatından uzunca süre çaldı sadece. Hayallerde kullandığınız antidepresanlar gün boyunca ağzınızdan salya akarken put gibi dikilip televizyona bakmanızı, olmadığı halde cinsel problemler çektiğinizi falan düşündürüyor size.

sorunsuz olmak size batmasın, bununla övünün övünecekseniz.
    15 -1 ... canabar
  4. 4.
    "Moruq, antidpresan zmanım gheldi yha." gibi cümleler sarf edilebilir.
    6 ... invader23
  5. 4.
    psikolojik bir sorundur ve ufak çaplı bir döngüyü başlatarak türlü paradokslara yol açar.

şaka bir yana, büyük bir yanılgı bu. her türlü akıl ve ruh hastalığı; insanı yüceltmek şöyle dursun, acınacak hale getirir. güneş batınca hüzünlenen herkes majör depresyona girdiğini zannediyor fakat emin olun ki hayalleriniz yaşamaktan çok ölmekle ilgili değilse büyük veya kronik bir probleminiz yok demektir.

üstelik ne olduğunu bile bilmediğiniz hastalıkları kafanıza göre öyle bir sahipleniyorsunuz ki, bunlardan gerçekten muzdarip olan insanlar ciddiye alınmıyor. yapmayın. hem bu sizi diğerlerinden farklı da kılmaz, çünkü hepiniz yapıyorsunuz. kaldı ki farklı olmak iyi bir şey de değildir. bakın üstün olmak çok ayrı bir şeydir; üstün insan diğerlerinin zaten malik olduğu nitelikleri daha yoğun bir şekilde barındırandır, farklı insan diğer türdeşlerinin yanındayken yabancılık çeken ve varlığında bir yanlışlık olan kişidir. zavallıdır.
    5 ... bir mizantrop
  6. 5.
    Bunun en büyük nedeni salak saçma diziler. Televizyon dizilerinin ortak senaryosu var sanki. Gerçekten seven ve sevilmediği için aşk acısı çeken psikopat başrolde olduğu için böyle bir ruhsal hastalık havalı sanılıyor.
    Gerçekten böyle sorunu olanlar umarım tez zamanda şifa bulur.
    4 ... keynesyengiller
  7. 6.
    O psikolojik rahatsızlıkları bir yaşasın da görürüm ben o zaman havayı.
    4 ... komutan amina logar
  8. 7.
    Günümüz gençlerin marjinallik modası. uyuşturucu ve alkolun bilimum kendilerini sosyal medyada cool gösterdiklerini sanarlar. Psikolojik hastalık bir hava değil ilgi çekme girişimidir onlar için. gerçekten kötü durumda olan insanlar siz zorlamadığınız sürece çok fazla detaya girmezler zaten. özetle hava değil civadır.
    ... jokeyi firlatan at
  9. 8.
    Allah iyi etsin bildiğiniz "akineton" denilen ilacı, sadece yarısını içtim merakımdan. Dedim ki ne olacak bakalım. Ayaklarım yere basmadı o gün. Konuşmak yürümek gülmek yemek içmek şöyle dursun verdiği sıkıntı stres ter huzursuzluk durgunluk had safhadaydı. Anladım ki dışarıdan göründüğü gibi değilmiş kazın ayağı. Şaftım kaydı resmen çarpıldım sandım yeminle.
    2 ... gazeloglu