1. 1.
  varlığı tartışılan bir adet ilgi maymunu.

  aga bu ne ya, bunların hepsinde mi illaki bi sıkıntı olur. yok bipolar bozukluk, yok borderline, yok şizoid bilmem ne. eskiden insanlar hasta yaftası yemekten korkarlardı, şimdi o yaftayı kendilerine vuruyorlar ilgi çekmek için.

  rezillik. şu sözlükten kız bulup sevgili olacağıma adana kerhanesinden karı çıkartırım.
  4 -7 ... vsebudetkhorosho
 2. 2.
  Boş kümedir.
  1 -3 ... korna kamil
 3. 3.
  olmayandır. kime sorsam ya bipolar ya da panik atak. sanki bunlardan birine sahip olmak karizma.
  1 ... flat head
 4. 4.
  Arkadaşlar bu kızı uzakta aramayın...

  Ama Sözlükteki her beş kızdan altısı bipolar. Hepsinin anne babası ayrı. Hepsi hayata 10-0 yenik başlamış. Yersen taBii.
  4 -1 ... dudu peri
 5. 5.
  öncelikle sözlükten bağımsız olarak söylemeliyim ki 14-30 yaşlarında her kadın psikolojik hastadır. dur tahmin edeyim.
  hepsini kimse anlamıyor. kendini gerçekleştirmiyor.
  aslında çok zekiler.
  arkadaşları onları kıskanıyor.

  vs,vs yahu zamanında bu kalıplardan türemiş cümlelerle az mı hatun kaldırdım. o yüzden her zaman tutar. her kadının psikolojik sorunları vardır. bu nedenle de bu sözlükle değil genel olarak hayatla ilgilidir.
  1 -2 ... bado
 6. 6.
  psikolog bile vardır.
  -1 ... yazarolacakcocuk
 7. 7.
  yoktur olması teklif dahi edilemez. bunların fıtratı mayası bozuk zaten. bunlar ruh hastası öylede kalacaklar bunlardan düzelmeyi beklemeyin. bunlar ruh hastasıdır. hele bunların anası orospu evli yollu sözlük orospusu ve orospu çocuğu olan türleride vardır ki onlardan uzak durun. kudurmuş köpek gibi namusu edebi ahlakı olmadığı için millete saldırılar. ee namus yok tabi gerçekler yüzüne vuruluyor hırçınlaşıyor aciz köpek elinden başka birşey gelmiyor. millet boş küfüler fitiralar sallayıp duruyor. ee kocasını ladatacak tabi amacı deşifre oldu istediği kadar kudursun anasını belleyecez kudurtmaya devam bunları. bu millet bunları asla cezasız bırakmaz.
  1 -1 ... doc dr hayri gulle