1. 1.
    Parkta çok hoş bir bankta oturuyorsunuzdur, çok güzel serindir. Ama yalnızsınızdır.

Hemen başınıza bir kaç kişi gelir. Sizi oradan kaldırmak için yüksek sesle aralarında konuşmaya başlarlar. Ve sizi kaldırıp oraya çöreklenmek isterler.

Şu an tam bu durumdayım sözlük. +35 yaş üzeri bir grup insan, öğle tatiline çıkmışlar belli ki, tepemde bekliyor. Kahkahalar gülücükler.

Kalkmıyorum ulan. inat değil mi.

Edit: Destek için adres, marmara üniversitesi göztepe yerleşkesi.
    5 ... yahigewrovski
  2. 2.
    adres ver desteğe gelelim hemen.
    2 ... matekuyas
  3. 3.
    utanma duygunuzun derecesine göre ağızdan gaz çıkartarak veya yellenerek siz onları rahatsız ederek savuşturabileceğiniz durumdur *

ikisini de yapmam diyorsanız ( yapmayın lan zaten şakasına dedim ) sessizce oturmaya devam edin. demek ki bulunduğunuz mekan ve diğer etkenler çok fark etmiyormuş her yerde oluyormuş. 2 hafta önce pazar öğle saatlerinde 1 adam 1 kadın ve bal porsuğuna benzeyen, g.tünde pil varmışçasına her yere saldıran bir adet çocukları olan aile tarafından maruz kalmıştım bu tacize. 5 tane boşta bank olduğu halde benim oturduğum biraz gölgede kalıyor diye göz diktiler. keşke kalkmasaymışım dedim bak şimdi..
    4 -2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Arkadaşlar kazandım. Zafer benim. Hepsi gitti.

Psikolojik destekleriniz için teşekkürler.
    ... yahigewrovski