bugün

Arkadaşımdır. Ideolojiside onun derdi örtüsüde. Yobazlığı eleştirerken yobazlaşmamak lazım.
Pek bir oral ve anal görünür kendisi.

Nitekim zarı ilk geceye saklamaktadır.
lgbt konusunda yüksek ihtimal sınıfta kalacaktır.
Türban kadar başınıza taş düşsün bu ne ön yargıdır arkadaş bi bitmediniz mk !!!!
turnusol kağıdı gibidir. sözlüklerde adı geçtiğinde kimin ne kadar pis/kirli/iğrenç olduğunu ortaya çıkartır. bir bakarsın insan sandıkların, türban yazısını görünce ön yargılarını kusar, sen de anlarsın ki; minicik beyninde zehirli yargılar beslemiş zavallılarmış.
yahu zatne yeterince ayrışıyoruz. onlar izmir diyor, siz türban diyorsunuz.

dirlik kalmıyor böyle böyle ülkede. ister baskıyla, ister isteğiyle. nihayetinde o türban senin kafana geçmiyorsa söz hakkı sende değil. toplum baskısı olmasa keşke herkes istediğini yaşasa. fakat var. yokmuş gibi yorumsayamazsınız. toplum içindeki bireyi toplumdan bağımsız düşünemezsiniz. durum bu.

idrak edin ayrıştırıcı değil birleştirici, orta yol bulucu olun. yoksa yiyin böyle birbirinizi.
erkeklerle nasıl yalnız kalacaklar en çok merak ettiğim .
Psikoloji bolumlerinde 60 tane kiz varsa 45 50 ye yakini neredeyse turbanli gercekten. Sinifin nasil koktuğunu düşünemiyorum bile.
Psikoloji okuyan normal bir kadındır. Bi anormallik yok.
Ya bu kadar saygılı olmak inanamıyorum... bu kadar saygı fazla gelmiyor mu ya tebrikler.
felsefeden çakma ihtimali büyüktür bu ablamızın, çünkü doğru olduğunu içten içe kabul ettiği bir felsefi düşünceyi sırf dini ideolojisi yüzünden görmezden gelebilir, buda onu iyi bir psikolog vs yapmaz.
tüm fakülteye verdim gözlüğü takar.

https://mcdn01.gittigidiy...tn30/325564664_tn30_0.jpg
olabilir fakat psikoloğunuzu türbanlı seçerken din ile bağışık olmadığınızdan emin olmanız gerekir. örneğin lgbt ile ilgili bir sorununuz varsa ve türbana bu yüzden önyargı ile yaklaşıyorsanız,ya da içten içe buna takmışsanız tedaviniz başarılı olmaz.
din hocası olan başı açık bir öğretmen ne kadar normal ise baş örtülü olanda o kadar normaldir. siz böyle ayrıştırmaya devam edin sonra yukardakiler bizi bölüyor diyerek havlayın hoş ulan amk çomarları sizi. sizin gibi böyle düşünenlerle aynı bayrak altında bulunmaktan utanıyorum..
net !!!
hayalleri süslüyordur.
vurdurmaktan vize ve finallere vakit ayıramayan türbanlıdır.
Var evet, ama çok sayıda değil.

Zaten çoğu isteyerek takmıyor arkadaşlar, benden daha açık giyinen türbanlı ikoncanlar var.

Asıl ironi ise bizim sınıfın en iyilerinden biri türbanlı bağyandı, bu öz güven yaramış olacak ki türbanını çıkarıp attı.

Kahrolsun bazı dayatmalar.
siz hala olaya türbanlı türbansız olarak mı bakıyorsunuz cidden?
Psikolojisi bozuk kemalist yobazlara baya bir koyan kızlarımızdır.

(bkz: nefes alan türbanlı)
güncel Önemli Başlıklar