bugün

bir dönem sözlükte 10 kişiden 7'sinin okuduğu bölümdü.
Kıskandıgım gruptur.
hemde boğaziçi psikoloji diyerek katıldığım yazar grubu.
Sözlükte olmayan yazarlardır.

Dünden beri bi kişi de mi çıkmaz?
Ruh sağlığı bilimi ile uğraşan yazarlardır.

Bana ulaşmamız gerekmekte hayır için.

Edit: tövbe yalan sadece fikir alcam.
Araştıran yazarlardır. Sosyolojiden sıkıldığım doğru ama seviyorum ben ya.
Sosyoloji'den dolayı psikolojiye giriş ama özellikle sosyal psikoloji konusunda hem eğitim aldım hem de haliyle ilgi alanıma giriyor.
görsel filozof filozof.
(bkz: pepelek)

Çok zevkli bölüm.
hakkımda tez yazabilirler.
Psikolojik danışmanlık merkezlerim var olur mu?
veya anlayan bir sözlük yazarı var ise ve bana mesaj atabilirse çok mutlu olurum.
2. Üniversite olarak veya yan dal olarak okumayı düşündüğum bölümdür. Sayısalcının ne işi var tm bolumunde demeyin rahat batıyor fantezi yapıyorum. Şaka bir yana değişik kafalarla tanışmak tanımak hoşuma gidiyor.
hobi derecesinde okuyan benim, istediğim ilacı almak için rol yaparken başlayıp, insanlar hastalıklar sendromlar derken 2 yıldır aldım başımı gidiyorum.
Ben de okuyorum ama özel ilgi alanı olarak. Analitik psikolojiyi sevdim. Önümüzdeki yıl bir kaç ders alıp üni bitmeden değişik bir deneyim yaşamak istiyorum. Önerilere açığım.
Türkiyenin size ihtiyacı var.
şimdiye kadar 3 tane (sözlük yazarı olmayan) psikoloji örğencisi teneke ile konuştum. hartmann diyorum kohut diyorum, guntrip diyorum, kernberg diyorum mal mal yüzüme bakıyorlar sonra freud falan diyorum da kendilerine geliyorlar. (dördüncü sınıftı bunlar)

geneli tenekedir.

3 kişiden yola çıkıp genelliyorum evet aksini ispat edebilirsiniz. *

not: psikoloji okumuyorum.

ek: bilenler eksilesin canlarım onlar benim ama hem psikoloji okuyan hem bilmeyen varsa kendi rezilliğine ağlasın. *
Buradayım. 2 sene sonra bitecek inşallah.
çözemediği konularda yardım edebilirim dikkatlerine ... *
bana da bir bakar mısınız.
psikolojik sorunlu teşhisi konulan yazarlardan sayıca daha az yazarlardır. olaya böyle bakarsak size buradan ekmek çıkar gençler. okulu bitirin sözlükte müşteri toplayın.
Peaceful warrior.
Editing :bu entryi eksileyen arkadaş neyin mücadelesini verdi çok merak ettim gerçekten.
evleneceksem bunu okuyan biriyle evlenmek isterim hem benim üzerimden tez falan da yazabilir karşılıklı fayda sağlarız. nitekim güzel kızlardır bunu okuyanlar.
bana ulaşmaları gereken yazarlardır.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
güncel Önemli Başlıklar