1. 1.
  türk psikologlar derneği'nin destekleriyle her yıl düzenlenen, psikoloji bölümü öğrencilerine yönelik kongredir. bu yıl kıbrıs'ta dzenlenecektir.
  ... peride3
 2. 2.
  bu yıl kıbrıs'ta yakın doğu üniversitesi'nde 12.'si düzenlenmiş kongredir...efendim iyiydi güzeldi de son gün yaşanan bir olay bile tüm güzellikleri unutturabiliyor. kongrenin son günü yakın doğu üniversitesi'nde güvenliklerden biri bağyan arkadaşları taciz etmiştir. diğer güvenlik görevlerinin o şahsı kollaması ise dumur edici bi durumdur. onu da geçtim bağyan bi güvenlik görevlisinin 'ne var bi de psikolog olacaksınız, sapık da insan' demesi de ayrıca bizlerin ufkunu açtı.

  yanlış duymadınız, özel bir üniversite'de güvenlikten sorumlu insanlar, öğrencileri taciz etmektedirler.

  kıbrıs'a gelecek olursak, askerler ve türkiye'den giden hattori hanzo'lar sağ olsunlar adaya medeniyet(!) götürmüşler. sonradan alınan istihbarata göre de yanlarında erkek olmayan gruplar tacize uğramışlar. yaaaa....

  yakın doğu üniversitesi'nden merkeze 2 saatte bir servislerin olması da tabi hiç olmamsından iyidir ,di mi....

  seneye hacettepe'deyiz...bak sapıkların yanında tecavüzcü ve hırsızları da istiyoruz ki hazır staj yapalım.
  1 ... filleri kurtaran adam
 3. 3.
  13.sü geçtiğimiz ay hacettepe üniversitesinde düzenlenen organizasyon. her yıl kongrelerde öğrencilerin "seneye bizim üniversitede olsun nolur nolur noluuuur" diye bıdılamalarına rağmen, bu yıl kimse aday olmamış ve kongre son dakkaya kadar sahipsiz kalmıştır. daha sonra istanbul üniversitesi bir şekilde 2009 için kongreye ev sahipliği yapmayı kabul etmiştir. dolayısıyla 14.sü seneye yaz döneminde istanbul'da gerçekleşecektir.
  ... nanik depresif