bugün

Beyler bayanlar ilk seansımı anlatıyorum, hem gitmemiş olanlara tecrübe olur.
inişli çıkışlı hayatım yaratıcı bir zihne sahip olmamı sağlamıştı. Bunu zaten geçmiş entrylerimden anlayabilirsiniz. Neyse efendim aradım şengül hanımı telefona sekreteri alev hanım çıktı ve cuma günü 12 30 13 30 arası için sözleştik. Zaten fotoğraflarıma bakarsanız, türkiye ortalamasının baya baya üstünde olduğunu fark edebilirsiniz hepiniz. Maddi durumumda gayet guzel yılda iki milyon avro kar ediyoruz sirket olarak neyse. Ilk buluşma olduğu için kıyafet önemli dedikten sonra armani'nin sport casual serisinden kırmızı karelere sahip siyah zeminli gömleğimle siyah slimfit pantolonumu giydim. Siyah şık spor ayakkabımla kombini tamamlayıp saatimi taktım. Babam o gün e250yi alaboleceğimi söyledi. Coupe zaten soylememe gerek yok. Yavaştan yola koyuldum. Ofisine doğru gidiyordum şengül hanımın. Kapıyı çaldığımda 168 boylarında dolgun kalçalı alev hanım açtı kapıyi. Şengül hanım veliahtımız da geldi dedikten sonra içeriye geçtik ikimiz. Neden insanları sevemediğimi sordum, neden bir kızla trk geve takılabiliyordum? Bir saat boyunca derdimi anlattım, neredeyse hiç konuşmadı ve bir dahaki haftaya tekrar görüşmeye karar verdiktwn sonra ayrıldım.
Eksilenen tecrubelerdir.
(bkz: mr robot taki psikolog) ruh hastasi elliot
ilk seans tanışma seansıdır.
çok şey beklemeyin derim.
(bkz: cipralex)
Adam tecrübelerini değilde .
Kendi kişiliğini .sirketin gelir gider tablosunu anlatmış hee falan filan .
görsel
Basit bir giriş yapılır. Belli başlı sıkıntılar sıralanır. Kafa sallamaktan başka tepki alamayınca biraz abartarak anlatırsın. Hım, yok ya, yuh ayarında geribildirim beklerken kıpırtı olmaz. 45 dakika sonunda abartıda intihar edebilirim, sokağa çıkamıyorum boyutundasındır. Psikolog ilk kez konuşur. Size kişilik analizi yapalım. Heyecanlanırsın. Babamı doğramak istiyorum, tecavüz bence çok hoş gibi maddeler bulunan formu doldurup verirsin. Sonuç: öfke düzeyiniz artmış, alıngan olmuşsunuz. Teşekkürler
Benimde yakın zamanda yapmayın düşündüğümdü ama vazgeçtim.
3 vakte kadar vuku bulcak seans.
tecrubeden cok gorgusuzluktur.
anlatıyorum aldım sırayı neyse geldi girdik annemde var anlatıyorum işte mutsuzum kafam iyi değil dengesizim hep uyuyorum falan adam vermiş epilepsi ilacı bi daha da gitmedim recetenin ustunede barkodu yapistirmadigi için ilacida almadim barkoduda dolabima yapistirdim araya gitmesin.
Yazarlarin paylasmalari gereken tecrubelerdir.