bugün

psişik bir nedenden kaynaklanan
sorularına kafa yorduğum yazar.
reklamcı yazar.
reklam mesajı atmış yazar. attığı mesajda en çok "kapıdan içeri girip girmeyeceğine forma göre karar vereceğiz" dikkatimi çekti. peki felsefi, soyut kavramlara dayalı bir düşüncede üst sınırı kim belirliyor ? peki ben, formu dolduran kişi forumu oluşturan kişiden daha üstün ise form gerçeğe ne kadar yakın sonuç verebilir? formda belirttiğim fikirlerim, idelerim seninkiyle uyuşmadığı için mi kapıdan içeri giremeyeceğim peki ? form bir nevi ayrıştırma aracı mı? sadece eş fikirli kullanıcıyı kabul edip formu oluşturan ile uyuşmayan bir kullanıcıyı reddederek gruplaşma amacı mı gütmektedir ?

neyse, zaten bir haşmet mesaj atar bir reklam. heyecanlandırmayın beni böyle şeylerle.
6. Nesil reklamcı yazar. Özel mesajla reklam yapıyor. Nesline yazık bari 11. Nesil feyk al malum dolu feyk var.
silinmesi gereken yazardır. burada insanlara başka bir sitenin linkini atıp bir şeyler yazıp rahatsız etmek doğru mu?
sürekli mesajlar atıp rahatsız eden yazar. bana da attı an itibariyle. buna dur diyecek yok mu? tamam engelleriz ama bunu neden yapabilecek yetiyi kendinde görüyor? buna nasıl izin veriliyor. illa küfür mü edelim?

moderasyon size mi küfür edelim?
felsefe yapmaması gereken yazardır.
kinlenmeyin yazarıdır.

ok mok birşey yazın gitsin.
atomu parçalamakla meşgul olan yazarlara mesaj atarak işinden alıkoymuş yazar.
niye çaylak oldu ki?