1. .
  son dönemde çok sık rastlanan durumlardan biri.*''modern çağın rahipleri'' olarak her konuda konuşan bu uzman kişiliklerimiz esra ceyhandan tutun da talk showlara kadar her programa çıktıklarını müşahade ediyorum. kadın programlarının vazgeçilmezi oldular pskiatrist abilerimiz. yapmayın abilerim yapmayın ablalarım!!! altı yıl tıp okudunuz , tusu kazandınız, beş yıl uzmanlık okudunuz, bunun için mi? tamam çıkın konuşun, halkı aydınlatın. ama konunuzda konuşun, ne biliyim depresyondan bahsedin nasıl birinin depresyonda olduğunu anlarız ne yapmamız gerekir bunu anlatın.
  alkol bağımlılarına ne gibi tedavi uyguluyorsunuz bunu anlatın ne biliyim konunuzdan bahsedin. ne alakanız var sizin sünnetin faydalarıyla, magazinel olayların yorumuyla dini tartişmalarda?
  buradan tüm pskiatristlere sesleniyorum. ağırlığınızı koruyun. ayağa düşmeyin. popüler kültürün malzemesi olmayın. size ihtiyaç duyulan konuları işleyen programlara size söz verilen yerlere gidin. mankenlerin arasında ne işiniz var?
  ... dusersmynarim
 2. .
  bu işin bundan sonra takipçisi olacağım. konuyla alakasız çıktığınız her programı buraya yazıp kariyerinizi ayaklar altına aldığınızı size hatırlatacağım. bundan sonra rahat yüzü yok size. esra ceyhan'a katılmadan iki kez düşünün artık!
  ... dusersmynarim