1. 1.
  ülkenin geçtiği bu zor dönemde provakatorluk yapan 91 hesap tesbit edilmiş. hayırlı olsun.

  gercek hayatta suc olan herşey sanalda da suçtur.
  https://www.google.com/am...yona-inceleme-2597816-amp
  5 -24 ... bittimiacaba
 2. 2.
  göçmenleri salmışlar edirneyebdogru yola çıkmış bi grup. yeni göçmen dalgasindan sonra ulke kaldıramıyor bu kadar insani diye makul bir sebep göstermişler. şimdi avrupa düşünsün. bulgarla yunanda bizde açarız kapilari demiş.
  4 ... bittimiacaba
 3. 3.
  33 şehit oldu diyenler mi provatatör? gücü sadece vatandaşa yeten bir hükümet gitsin iki Kelam açıklama yapsın. Beğenmediğiniz davutoğlu bile kınıyordu. Sizin korkaklığınız tarihe geçti. Kaddafi bile son demlerinde atarlandı. Saddam bile ölüme erkekçe gitti. Yeter artık yeter para para para, beton beton beton başka birşey bilmez misiniz siz?
  22 -4 ... benimhalaumudumvar
 4. 4.
  herkes 33 şehit var diyebilir. ama bölücü, kan aksın da bana firsat çıksın diye bekleyenler emniyetten gelenlere anlatsinlar dertlerini. siber suçlar diye bi kavram var.
  4 -9 ... bittimiacaba
 5. 5.
  Gerçeği söylemek,hak aramak, hesap sormak provakatörluk bu ülkede.
  10 -3 ... zukod
 6. 6.
  O 91 sayısının yanını 1000 ile çarp bir o kadar daha tespit edilemeyen var.
  Ülkede hainden cok ne var ki!
  5 -22 ... agca
 7. 7.
  Asıl yapılması gereken bu olayın sorumlularını tespit etmek ve görevden almak. Mesela genel kurmay başkanı milli savunma bakanı gibi! Plansız programsız Suriye'ye girersen olacağı budur. Bir günde 33 asker ölüyorsa bir yerde hata yapılmış demektir.
  10 -1 ... bexdever
 8. 8.
  sadece 91 mi? sadece sözlükten tamamlanır o sayı.
  4 -5 ... masklavi
 9. 9.
  "tesbit" he mi? Öğrenemediniz gitti şu dili. Burada vatan millet diye gaza gelmeyi biliyorsunuz ama iş ana dilinize gelince cehalet paçalardan akıyor.
  7 -2 ... mirror
 10. 10.
  işte böyle susturuyorlar milleti ceza keserek , korkutarak.. hakkımızı aramamıza , mağduru savunmamıza böyle ket vuruyorlar..
  7 -4 ... sevimli bir cicek