bugün

ülkenin geçtiği bu zor dönemde provakatorluk yapan 91 hesap tesbit edilmiş. hayırlı olsun.

gercek hayatta suc olan herşey sanalda da suçtur.
https://www.google.com/am...yona-inceleme-2597816-amp
göçmenleri salmışlar edirneyebdogru yola çıkmış bi grup. yeni göçmen dalgasindan sonra ulke kaldıramıyor bu kadar insani diye makul bir sebep göstermişler. şimdi avrupa düşünsün. bulgarla yunanda bizde açarız kapilari demiş.
33 şehit oldu diyenler mi provatatör? gücü sadece vatandaşa yeten bir hükümet gitsin iki Kelam açıklama yapsın. Beğenmediğiniz davutoğlu bile kınıyordu. Sizin korkaklığınız tarihe geçti. Kaddafi bile son demlerinde atarlandı. Saddam bile ölüme erkekçe gitti. Yeter artık yeter para para para, beton beton beton başka birşey bilmez misiniz siz?
herkes 33 şehit var diyebilir. ama bölücü, kan aksın da bana firsat çıksın diye bekleyenler emniyetten gelenlere anlatsinlar dertlerini. siber suçlar diye bi kavram var.
Gerçeği söylemek,hak aramak, hesap sormak provakatörluk bu ülkede.
Asıl yapılması gereken bu olayın sorumlularını tespit etmek ve görevden almak. Mesela genel kurmay başkanı milli savunma bakanı gibi! Plansız programsız Suriye'ye girersen olacağı budur. Bir günde 33 asker ölüyorsa bir yerde hata yapılmış demektir.
sadece 91 mi? sadece sözlükten tamamlanır o sayı.
"tesbit" he mi? Öğrenemediniz gitti şu dili. Burada vatan millet diye gaza gelmeyi biliyorsunuz ama iş ana dilinize gelince cehalet paçalardan akıyor.
işte böyle susturuyorlar milleti ceza keserek , korkutarak.. hakkımızı aramamıza , mağduru savunmamıza böyle ket vuruyorlar..
Ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen bir takım cahillerin tespit edildiği haberi. Inşallah salıverilmezler. Bugün suriye ve libya da ne işimiz var diye soru soruyorsan ileri görüşsüz bi cahilsindir.
saray bunca olan bitenden değil de birilerinin kendi güdümlü politikalarını eleştirmesinden nem kapıyor. üstelik bu "hassas bünyeli dünya liderinin" kendisi tam bir tahrik makinesi.
genç çocukları emperyal devletlerin çıkarları için ölüme gönder, ama yüzünü gösterip iki kelam laf edeme, ortalığın sakinleşmesini bekle.
ondan sonra "provakatör tespit etmiş", ay götüm.
ileri görüşlü süper zekaları ve akepelileri görmemizi sağlayan olay. ışid armalı cihatçılarla suriye'deki savaşı uzatarak ve israil için suriye'nin toprak bütünlüğünü parçalayarak mı türkiye lehine savaşmış olunuyor? kumda oynayın.
(bkz: baby rage)
bir çoğu malum parti yandaşı çıkacaklardır. bunlara tavuk döner verip salıyorlar sosyal medyaya. bir çoğunun zekası sürekli karbonhidrat ile beslendiklerinden fazla gelişmediği için ( buradan bir çırpıda 10 nick sayarım hatta 1 tanesi bu başlıkta da var ) trollük yapın diyorlar bunlarda işin bokunu çıkartıyorlar bu şekilde. isimleri açıklansa ve nerede hangi nickler/hesaplar ile faaliyet gösterdikleri haklı olduğum ortaya çıkar.
Analari zikilsin.
Yalandır.

ileri demokraside olmaz öyle şeyler. Bak bunları yazanlar kripto muhalif. Ülkemizi muz cumhuriyeti, reisimizi diktatör gibi göstermek istiyorlar.

Büyük resmi okumayı bildin mi şıp diye anlarsın aynen benim gibi. Ayranın çok faydası oluyor, tavsiye ederim...
Ayyyy ay. Gına geldi gidiyor vallahi. Ulan onlar hariç herkes provakator aq. illallah ettik yeminle hergun birilerinin düşman ilan edilmesinden. Güzel isleyene niye millet laf söylesin ki. Birileri birşey diyorsa ki birileri dediğimiz de ülkenin yarısından fazlası,ortada bir bolluk vardır değil mi? Ama yok onlar haşa Allah, kusursuz, bizler bok ! Bıktım bıktım ,vallahi de billahi de canımdan bezdim. Ha bu güvenlik güçlerine de ufak bir uyarı: ülkeyi ateşe atan yalnızca kendini kurtarır. Durup dururken kimsenin günahına girmesinler.
askerimiz günlerce bombalansın. tık yok. çare yok. kourma yok.

33 şehit. 40 yaralı. seyredin ya hacılar.

konu internet olunca füze gibiler. insanda utanma olmalı. olmayana ne desen boş.
güncel Önemli Başlıklar