1. 1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2181897/+

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca, Çivril ilçesindeki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sırasında garnizon komutanına protokolde yer verilmediğini açıkladı. Karaca, “30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında ordumuzun güzide temsilcileri protokolde yok sayılmış ve onun yerine, protokolde yeri olmayan Ak Parti ilçe başkanı ve gençlik kolları başkanına yer verildi. Biz bunu kabul etmiyoruz” dedi.

  https://www.cumhuriyet.co...kpliler-oturtuldu-1865377
  3 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  chp genel başkan yardımcısına gelene kadar garnizon komutanı bundan rahatsız olmamış mı?
  2 ... katalin
 3. 3.
  protokol rezaletine chp genel başkanı yardımcısının dahil olduğunu kim söyledi. kendisi orda değil, yazılı açıklamayla olayı duyuruyor. haberi gözümüzle okursak daha faydalı olacaktır.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2181969/+
  1 ... ben de yazdim
 4. 4.
  protokol sirasi bir kac sene once degisti. her yerde garnizon komutanligi yok ilce jandarma komutanidır. Ama yine de kolluk partililerden önce gelir. Siyasilere yerime oturdun diye laf soyleyecek bürokrat günümüzde az bulunur. Laf söylesinde ondan sonra fizana mi gidiyor hizana mı. Bir kaç gun once ihbar sonucu arabasıni durdurduklari vekilin şikayeti ile iki polisin acıga alindigini duyduk. Üst astina sahip cikmazsa astin hiç umruna gelmez.
  1 ... venusde mahalle muhtari