bugün

Diye buyurmuş, yanlış cümle kurmuş ya da biz çogyanlış tanımışız syn başkanımızı

http://www.radikal.com.tr...en_tabii_hakkidir-1192850

Edit: Niye eksiliyorsunuz anlamıyorum, sanki ben dedim.
bu erdoğan bizim bildiğimiz tayyip erdoğansa muhtemelen şöyle demiştir;
-protesto hakkı gençlerimizin en tabii doğal hakkıdır, fakat bizden habersiz bir yere yürüyeceklerse, taksimde olacaksa, bizim aleyhimize slogan atılacaksa, bizden değillerse biz gerekeni yapar ümüklerini sıkarız..
bu cümleyi söyleyen şunuda söylemiştir

(bkz: emri ben verdim)
bu adam çok değil daha 1 hafta önce soma da "öyle kalabalığın arasından yuh çekmek kolay gelde teke tekken yüz yüze yuh çek bakalım" diyen değil miydi?

ben de diyorum ki sayın muhtereme "öyle kalabalıklara 'protesto gençlerimizin hakkıdır, insanların protesto etme özgürlüğü vardır' şeklinde nutuk atmak kolay, teke tek yüz yüze protestocular seni protesto ederkene sakin kal bakalım..."
allah razı olsun beya.
demokrasimize ilk adımı atma çabasına girişme.
hakkıdır ama bu dövmeyeceğimiz,tutuklamayacağız anlamına gelmez diye iç dünyada devam eden cümle....
--spoiler--
dayak protestonun fıtratında var.
--spoiler--
insanların en doğal hakkını, sanki lütüfmuş gibi sunan uzun tutarsızın güldüren söylemi.

yahu bu uzun tutarsız daha 3-4 gün önce kendisini yuhalayanlara "ahlaksız" demedi mi?
"başbakanı yuhalarsan yersin tokadı" demedi mi?
gezi eylemlerinde can veren insanlarımızın ölüm emrini bu vermedi mi?

senin samimiyetinin...
işine geldiği gibi konuşan, kıvıran bir kişi olduğu için normaldir. bir öyle bir böyle der.
güncel Önemli Başlıklar