bugün

sözlükteki gülen karşıtı ulusalcı yapılanmadır. sözlüğün her noktasına sızmışlar. özellikle protest sanayici'ye ne zaman ayar versem hemen cevap verme ihtiyacı duyuyorlar. bu ordu gerçekten dikkat çekiyor...

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
bursa yıldırım mimar sinan apaçileriyle birlikte katıldığımız ordu.
(bkz: dünyanın en dandik ordusu)

dağılın lan!
bursa yıldırım huzurevi sakinleriyle iştirak ettiğimiz ordu. *
bedelli askerliğin çıktığı ordu.

hesap numarasını birazdan vereceğim...
istanbul Kadir Has Üniversitesi'nden müritlerimle beraber destek verdiğim ordu.
ulucami'nin etrafından topladığım tinercilerle omuz çıktığım ordu.
organize sanayi hattı ile iştirak etmeye gittiğimiz ordu.
pripet bataklıklarından katılıyoruz biz de.
heykel, setbaşı, namazgah ve altıparmak civarlarından kalabalık texas taraftarı, bir gurp emo ve bir kaç tiky ile iştirak ettiğim ordudur.

(bkz: mendoza tatlım sen çekil bu büyüklerin işi)
aldığım telefon üzerine siyah kardeşlerimin de orduya katılmak istediğini buradan bildirmek isterim.
(bkz: ipni ver lan bana bulacam olum seni) benzeri cümleler beklediğim başlık. baya baya kapışıyorsunuz gençler. arada kaynamasak lan bari.
kamyon kamyon adam geliyor efenim durduramıyoruz.
--spoiler--
gökkuşağı derneği de bize katılmak istedi kabul etmedik...
--spoiler--
(#11293893)

ben de 21. bloktan iştirak ediyorum. hep destek tam destek.

(bkz: garajaltı tayfa)
cuma çıkışında topladığım cemaat ile "yürüyün la gidiyoruz" diyerek, giderken de sağdan soldan kaynakçıların iştiraki ile büyük bir halk ayaklanması havası oluşturarak destek verdiğimiz ordu.

edit: az evvel harem-gebze hattı dolmuşçular birliği başkanıyla konuştum. "4 gamyon adam yolluyoh" dedi.
marş arasına ara ara ;

"yemyeşil inciler ananızı sikecekler" şeklinde hoş olmayan tezahüratlar da karışsa displinden kopulmamıştır.

(bkz: araya giriyorum ama sigarası olan var mı)
maksem den aşşağıya oluk oluk insan indiği duyulmuştur.
arabayatağı ve gürsu varoşlarından, ellerinde levye ve metal cisimlerle binlerce insanın heykel'e doğru yürüyüşe geçtiği gelen haberler arasındaymış.
birleşmiş milletler genel sekreteri katerina zeta zort, zorunlu bir açıklama yapmak zorunda kalmış, nato'ya bağlı güçlerin duruma müdahale söz konusu olmadığını bildirmiş. way amonoko!
(bkz: ooo gençler ego yapmışız)
kızıl kımerlere sinirlenip, ölüm tarlalarına pirinç eken, dünya pirinç piyasasının düşmesiyle iflasın eşiğine gelmiş; bunun üzerine uludağ eteklerinde köy köy gezip pilav günleri düzenleyen kar amaçlı bir topluluktur.
papazçeşme, gülbahçe ve zafer mahallesinden de binlerce tribün çocuğunun ellerinde döner bıçakları ile yürüyüşe geçtikleri söylenmekte.
sabri sarıoğlu futbolu bıraktığını açıkladı! *
"hayatımda yaptığım en iyi orta bu ordunun mensubu olmak" şeklinde konuşan sabri, milis kuvvetler oluşturup ordunun gücüne güç katmaya devam edeceklerini söyledi.
arkadaşlar 3. bir taraf olarak benim yanımda yer alacaklara yarım ekmek tavuk döner ve ayran ikram ediyorum.

susmayalım, sustukça sıra falan.

hemen facebookta da sayfa açıyorum, gelip beğenin. bakarsınız green card fırsatı veririz.
güncel Önemli Başlıklar