bugün

(bkz: muhteşem ikili)
sol frame'nin trabzonspor alehine başlık dolmasını sağlayan şirketimsidir.
moderasyonun da destegini almis olmasi muhtemel sirket.

bursaspor taraftari olduklarini zannetmiyorum, yapacak isi olmayan iki troll olmalari lazim bunlarin.
protest sanayici troll değildir. iyi bir yazardır. ancak söz konusu bursaspor olunca gözü birşey görmüyor.
sözlüğün iki iyi yazarının isimlerinden oluşan potansiyel şirket ismi. şirket kurulursa başarılı olur mu bilmiyorum ama bu yazarlar gayet başarılı.
bu aş de çaycı olmaya razıyım.
kişisel tanışmışlığım olmasa da yanlış yapan ikilidir.
sözlükteki liseli trabzonspor taraftarlarıyla laf yarışına girmek onlara yakışmaz, bence uzak dursunlar. "ne alaka lan?" mı?
(bkz: mirmika)
(bkz: zenci jaja nın yarrağı)
(bkz: sığınaklara beyler)
ufak bir sermaye ile ortak olarak girmeyi dilediğim a.ş dir. şayet bu arkadaşlar ts aleyhtarlığı yapıyorlarsa bunun sebebi rasyonel sosyalist gibi bursaspor muhalifliğini misyon edinmiş yazarlardır.
not: rasyonel sosyalist sözlükte bursaspor lu yazarlar dışında polemiğe girdiğim, fikirlerimi paylaştığım nadir yazarlardandır, rencide etmek istemem. sonuçta futbol toplumu birbirine bağlaması gereken bir eğlence unsurudur, bir erkeğin belki de en büyük tutkusudur, bu tutkuyu saplantı haline getirip kimseyi kırmak, kimsenin de beni kırmasını istemem, buna izin vermem.
bursaspor, türkiye nin gelişime en açık, en çok dikkat çeken takımıdır. bu sebepten bu kadar eleştirilmesini, taşlanmasını normal karşılıyorum.
kuyruk acısı ve büyük kulüplerce iplenme isteğinden kaynaklı çemkirmeleri üreten şirkettir.
Halka zarz edilmesini merakla bekledigim a.s. dir.
Takım tutmakla takımları tutmak arasında kalmayan yazarımızdır. bursasporlu da böyle olunur dedirtirler.
rakamı medyaya açıklanmayan bir sponsorluk anlaşması imzalanmış.

(bkz: protest sanayici nin ordusu)

edit: valla.