1. 1.
    Protein tozuyla kas yapıldığını iddia eden insan kadar komik değillerdir. Toz kullanmıyorum ama mucizevi bir etkisi yok bunu tecrübe ettim zamanında. Haa dersen steroid kullanıp kas yapan tamam ama protein tozu sağlam bir aldatmadan öte değil. Faydalı mı evet pratik olduğundan faydalı ama kas falan yapmıyor 2 günde şehir efsanesi bunlar.
    1 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Çok dar giyinirler. Siyasi görüşleride nedense değişir. Her gün şiştikçe biraz daha mhp ve akp olurlar. ( hiç anlamamışımdır) böyle sonrasında beyaz tişört giyer ve siyah dar pantolon. Bunları sizin normal ölçülerdeki kolunuz siz tahammül edinceye kadar ya sabır çeker. En sonundada bunları dövmesi çok komik ve zevklidir. Çünkü ödemli kolunun içinde kas yoktur. Kas hala 15 yaşındakinden kalmadır. Sen amele kasınla bir vurursun buna ödem attırırsın. Böyle saçmadır işte.
    3 ... stupidbrain
  3. 3.
    Yanlışım varmış en komiği vücut geliştirmeyi dövüş sporu sananlarmış. Kavga etmek için kas yapmıyor kimse dostum.
    ... ktm li aynasiz
  4. 4.
    3 yildan fazladir vucut gelistirmeyle ilgileniyorum, hic supplement kullanmadim. fakat bizim turkiye'deki protein tozu ve diger supplementleri halen zehir sanan bir zihniyetin olmasi beni cok uzuyor. o sekilde yaklasan insanlar cahilliklerinden baska bir sey sunmus olmuyorlar zannimca. lutfen biraz arastirin bilimsel yonden, lutfen!
    ... beenfriendedbywhom
  5. 5.
    Evet bir cahil başlığı daha. Fitness yapmış bla bla.

Bi kere milletin protein tozu sandığı sadece proteinden oluşmayan; Protein, amino asit, karbonhidrat, bcaa, creatine, l-carnitine, glutamine gibi vücudun ihtiyacı olan besinleri kolay yolla sağlaymaya yarayan supplement dediğimiz besin tozudur.

Bu supplement ile yapılan kaslar sağlıklıdır ama sürekli spor yapılmaz ise geçicidir.

Fakat böyle aşırı derecede kası supplement ile asla yapamazsın. Onun için steroid denilen başka bir toz veya enjekte ile alınan madde kullanılır. Bu madde ile daha aşırı kaslar elde edilebilir. Ama sağlıklı değildir yan etkileri vardır.

Yani anlayacağınız bu başlık yanlış.
    1 -1 ... neflodi
  6. 6.
    Vurunca toz gibi dağılan insancıktır.
    1 ... yok herif