bugün

iktidarsızlığı bilmem ama eğitim seviyesi yüksek, aile yapısı kültürlü, kısmen zeki ve düzgün hiç bir aile çocuğu yoktur ki body yapsın, vücut geliştirsin. ilk önce vücut yapanların psikolojisi ve aile yapısı incelenmeli.
yaparken kahroldum, yarıldım ahuauhauh.

http://vocaroo.com/i/s1vFkb5fV05V

(bkz: öldüm bittim ben)
Protein tozunu boşver, bacaklarıma bak şahane pozu...

Reklamı boşverelim.
iktidar kuramıyorlar ki iktidarsızlığı da tatsınlar.
gerçekten bir beyin kanseri vakası acil bir kliniğe baş vurmalısın, o iktidarsızlık protein tozundan değil senin eşsiz vucudundan kaynaklanıyor olabilir.
Evde dambıl kaldırıp protein tozu içtiğim zamanlarda annemin beyanı. iktidarsızlık değil de kısır yapıyomuş demişti. Anam da kankalarından duymuştur. Doğruluk payı var mı bilmiyorum. Benden sonra teyzem de yeğenime içme diyodu. Öyle.
Protein tozları veya pro gainerlar vücuda bir zararı yoktur sadece steroidler bilinçsizce kullanılırsa zararlıdır aldığınız bir paket cips protein tozundan daha zararlıdır eğer protein yeterli gelmiyorda supplement olarak alınabilir hiçbir şekilde cinsellik veya vücudun herhangi bir yapısına zarar vermez verse bile günlük hayatta aldığımız her gıda kadar verir ek bir zararı yoktur sarkma yapar da bir spor salonu efsanesidir 6-7 yıl bu sporla uğraşmış biri olarak söylüyorum ben denedim kendi sonuçlarımı yazdım.
ulan neyin kafasını yaşıyorsunuz amk ne kartı ne amı. millet abd'de hamilelere , her türden insana protein ihtiyacını karşılayamadığı için tavsiyede bulunuyor. Spor yapan insan zaten bunu protein ihtiyacını karşılasın diye içmiyor hızlı kana karışsın diye post workout sonrası içiyor sonra etini bulgurunu gömüyor.
dostum sen protein tozu, fitness falan demişsin ama bu bildiğin eti form vücudu! kanatlar yok, sırt yok, göğüs yok, kollar ve bacaklarda hacim yok. bu en fazla koşucu ya da yüzücü vücududur.
(bkz: broscience)
https://youtu.be/jJs2nNu1sdI
Lan olm niye her gün bu başlığı hortlatıyorsunuz?
fitness ve vg endüstrisi sizin gelişmenizi istemez çünkü gelişince onlara ihtiyacınız kalmaz. şu protein tozunun kötü olduğunu söyleyenlere inanmayın. alayı fitness hocası bunların. protein tozu kullanırsanız iyi kas yapacaksınız, iyi kas yaparsanız hocalara ihtiyacınız kalmayacak bi ton gereksiz para gömmeyeceksiniz.

zaten yüzde 8-10 yağ oranlarına da doğal yollarla inemezsiniz. bi ton ilaç kullanmanız lazım.
Sen yumurta yiyince iktisarsızlık mı yaşıyon mk.

Proteinin tek kötü yanı çok pis osurtuyor mk dakika başı zart zurt gidiyorsun valla

Hayır o birşey değil birde bildiğin leş kokuyor.
Saçmalıktır. Ben kullanıyorum. Merak edene iktidarsızlık yapıp yapmadığını gösterebilirim...
Yalandır.
Atma Namık din kardeşiyiz. Yapsa ben bilirdim. Kullandığım tozların kutularını üst üste dizsek atakule kadar olur.
bir anarşist olarak iktidarsız bir dünya için ben de protein tozu kullanıyorum.
protein tozu zararsızdır peynir altı suyundan yapılır safsatasına inan arkadaşlarım var o zaman gidin süt alın yoğurt yapın için derim aynı etkiyi yapmayacaktır tabi...

Youtube da o kadar video izledim supplementlerle alakalı o kadar güzel şeyler söylüyorlar ki gym arkadaşlar insanın içesi geliyor.Yok efendim cicibebede whey protein var o da mı zararlı gibisinden açıklamaları vardır birde bu tiplerin bak çok basit "evet cicibebede zararlıdır. " çünkü sentetik kimyasal dediğim zaman hemen peynir altı suyu örnekleri veriyorlar afedersiniz götümle gülüyorum efenim bildiğin işlemden geçiyor tabi protein tozların hala insan üzerindeki etkisi anlaşılmış değil çünkü mazisi uzun birşey değil velhasıl aklıma 1970 lerin amerikası gelir.Televizyonlarda sigara yararlıdır diye götünü yırtan doktorlar vardı şimdi ne oldu onlara bilinmiyor neyse gym arkadaşlar hala iddialaşacak içsinler valla ne diyelim zaman öldürmeyelim boşuna...
kuzenimin başına gelmiş bir olay. Kalmıyor diye doktora gitmiş ve doktor protein tozundan kaynaklandığını söylemiş.
zinhar yalandır efendim! Ben bugüne kadar uludağ sözlüğe takılıp da iktidarsız kalan bir erkek görmedim. Gece 12'den sonra burada tek parti iktidarı yaşanıyor. Geçen gün hacı dedenin birisini sözlükte başlık okurken yakaladım!