1. 1.
  boş konuşuyordur. bilmediği konular hakkında konuşuyordur. ben kullanmadım abi hiçte kalıcı bir form elde edemedim. yani demem o ki kullanın kola kadar zararı yoktur.
  not: tekrar başlarsam önce toz sonra steroid kullanırım, acımam.

  not2: steroid zararlıdır eyvallah ama protein tozu bir gıda takviyesidir daha fazlası değil bu yüzden korkulacak bir şey yok. rahat olun.

  not3: toz kullanmadan da gelişilebilir beyler ama o proteinli besinlerle birlikte alınan yağlardan dolayı göbek sorunu yaşanabilir.(bir arkadaştan biliyorum)
  3 -3 ... bundy nin kirik kalbi
 2. 2.
  herkes sigara içiyor ve sigara zararlı değildir diyen tiple beraber üstüne toprak atılmalıdır.
  11 ... alinbeniaraniza
 3. 3.
  ne kadar spor yaparsa yapsın gelişemeyen tiptir.
  4 -2 ... people are still having sex
 4. 4.
  Protein tozu takviye gıdadır. Bununla beraber kırmızı et, yumurta beyazı da tüketilmelidir. Yumurta beyazında aşırı derecede protein vardır. Takviye olarak protein tozu belli porsiyonlarıyla alınır. 6 ay lık süre zarfı geliştirme esnasında 4 aya kadar düşebilir.
  1 -1 ... yazar57
 5. 5.
  Kısmen haklı onermedır, oldu o zaman ben yıllarca protein tozu kullanayım vucudumun protein ihtiyacını bu tozla karsılayayım herşey çok guzel, 40 yaşıma gelince bıraktığım da protein ihtiyacımı normal dogal yollarla gıdereyım olur mu öyle şey. Yıllarca vucudumu protein tozunun tembellıgıne alıstırayım vucudum hiçbir gıdayı ayıklamakla uğraşmasın yıllar sonra bırakınca o vücud besinlerin proteinini karbonhıdratını nasıl ayrıstırabılır kı?amerıkada çocuklara yedırıyorlarmıs amma Amerika aşığı olmuşuz sanki çok düzgun besleniyorlar, sabahcorn flakes öğlen fast food aksaama biranın yanında cips. He ama dersen kı ben bu boku ara ara kullanıyorum yada kısa bir süre kullanıcam o zaman zararı degil faydası olur.
  7 -1 ... kawazakiskibombo
 6. 6.
  protein tozu,olması gerektiği gibi kullanılırsa zararlı değildir,aksine yararlıdır.vücuda gerekli olan protein alımı insanı kanserden ve bu tür hastalıklardan korur.

  ama kullanırken abartıya kaçılmamalı ve spor yaparak kullanılmalıdır.
  ... bugun variz yarin yokuz
 7. 7.
  yapay olan her şeyin vücuda zararı vardır.
  6 -2 ... jerk
 8. 8.
  muhtemelen "kulaktan dolma" bilgiler eşliğinde kür ve hormon ilaçları ile karıştırmaktadır.

  yeterince yımırta akı, yağsız pişmiş kırmızı et yeme imkânınız varsa ve "sınırsız pilav" eksenli düğünler dönüyorsa "protein tozu" çok da önem arzetmez ama öyle "çükün kalkmaz" hurafelerine aldırmamak doğrudur.

  17 yaşının altındaki sporcular için ayrıca tavsiye etmiyorum protein tozunu, bunu da not olarak düşelim. yaş ortalaması malum...
  3 -1 ... poisonx
 9. 9.
  c vitamini için kimyasal tüketmek yerine elma armut yemeyi tercih eden tipdir. kesinlikle daha sağlıklıdır. protein veya tozu bünyeye zararlı diyen yoktur sanırım. asıl sıkıntı sindirim süreciyle ilgili. onun ritmini bozmak uzun vadede zarar verebilir. her yemekte bir miktar radyasyon tüketmeden içi rahat etmeyen bir nesiliz, kullanan gönül rahatlığıyla kullansın bence. buna kafayı takıp stres sıkıntı yaparsan başka yerden rahatsızlık çıkar. koy götüne.
  1 ... yolumunustu
 10. 10.
  Bir de bunlar, o aldığı tozların etkisini yaşlandığında gör, sarkacak o vücut derler.
  Ya kardeşim, yaşlanınca vücudum sarksa ne sarkmasa ne amk? Bana gençken vücut lazım. Zaten 70 sene ortalama ömrümüz var, prostat yada felçli olmadıktan sonra, bir şekilde yaşanıyor. Bunu düşünerek ne diye günümü fit geçirmeyi elimin tersiyle iteyim?
  Ayrıca, natürel yollardan body yapanlarda da bırakınca sarkma oluyor. Kas kütlesi alıyorsunuz, haliyle kilo da. Bırakınca yağa dönüşüp, sarkıyor vücudunuz. Yani mesele toz değil, istikrar meselesi.
  için anam, 8 ayda görmediğim etkiyi, 2 ayda gördüm.
  1 ... angry man