1. 1.
    Adam gibi beslenmek varken yok vücut ağırlığının 2 katı protein yok tozsuz gelişemezsin gibi efsanelere kendini kaptıranların yaptığı gereksiz harekettir. spor salonlarının milleti silkelemek için kanlarına girip kar ettiği malzemelere önayak olmasının ise ayrı bir payı vardır. Mk hiçbiriniz mr olympia olmayacaksınız neyin kafasını yaşıyorsunuz? işin sonu steroid e kadar gider bu net. Bu body işini hastalık derecesine getirmeyin. Ben de yapıyorum bu işi fiziğim de fena sayılmaz. Benim şansım evli olmam spordan gelince yemeğim hazır oluyor. Bekar bile olsanız önceden hazırladığınız yemeği şipşak yiyebilirsiniz. Normal beslenmekle protein ihtiyacı karşılanmaz masalını bırakın deneyen görür 2 katı protein lazım falan geçin bu işleri.
    4 -2 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Kuzenim iki gün önce kalp krizi geçirdi şimdi yoğun bakımda. Kas yapıyordu protein ilaçları yüzünden kalbi yağ bağlamış. Bakalım bekliyoruz. Allah acil şifa versin kardeşime...
    3 ... kale3112
  3. 3.
    En büyük hatanız 3 5 ayda öküz gibi olma arzusu bu işe 2 3 senenizi vermeden kolay yoldan yapmaya çalılırsanız net gote gelirsiniz. Doğal beslenin organlarınızı yormayın.
    -1 ... ktm li aynasiz