1. 91.
    türkçeyi yeni mi "öğreniyon" diye mesaj atan kullanıcı.

senin yazmayı bildiğin dilden daha çok dil konuşuyorum ben.

profiline şöyle bir bakımca de da ları yanlış yaZan hangi durumda te nin nasıl benzeşeceğini bilmeyen öğrendiği kelimeleri cümle içinde yanlış kullanan biri olarak dengin olmayan insanlara sataşıyorsun.

kimseyi ezmeyi sevmem keza senin bir de benim ezmeme ihtiyacın yok ya da bir lere daha ezmeme ama kendi çapına göre fazla iddialısın. git kitap oku protein ye kafan çalışsın.

ayrıca harfleri kılavyeye" gunharca" vurarak yazarken yapılan harf "atalaı" normalken senin gibi anormal bir şekilde imla ve kelime hataları yapmak anlam kayması olan cümleler kurmak bir de bunun faşizmini kasmak sence de avam değil mi? sence değil biliyorum.
    9 -5 ... bundymeister
  2. 92.
    proleterlerin manifestosu

karmamın içinden geçmiş yazar.

her gördüğü yerde eksiliyor.

ne bu öfke ayol ?
    2 -2 ... enemyy
  3. 93.
    Arkadaş benim kelime hatalarımı yazmış ama yazarken türkçeyi katletmiş.
    1 -3 ... proleterlerin manifestosu
  4. 94.
    Bu terbiyesiz kadınla yaşıt olan teyzelerim çalışmaktan kitap okuyamıyor.
    6 -4 ... kardesiniz2006
  5. 95.
    sözlükte korkusuzca fikirlerini savunduğu için sürekli taciz edilen yazar.
    2 -7 ... yarasa deedee
  6. 96.
    Dünya üzerinde kalmış son stalinist.
    4 ... kara atli prens
  7. 97.
    yolu ne kadar hayali de olsa sevdiğim yazardır zira adamın dibidir. şöyle ki insanlarla fark görüşlerde olsanız ya da aynı görüşe sahip olup farklı dillerde konuşsanız da karşınızdaki insan inceyi göremiyor ya da sizi anlamak istemiyor. sen ancak karşındakinin anladığı kadarsındır. işte bu yazar anlamak istediğini değil, anlatılmak istenileni anlıyor, anlamaya çalışıyor.

inceyi gören kaliteli insan.
    2 -6 ... otostopcuyafisildayankamyoncu
  8. 98.
    kalbi pamuk, çok iyi bir insan, sıkı yoldaş, asla kalleşlere yönelik değil, allah yolunu bahtını açık etsin, proleterya gün gelecek hak ettiği yeri bulacak yoldaş...
    -6 ... mastor
  9. 99.
    Bana ingilizce ben erkek değilim demiştir bunu bile translate e yazıp çevirdim öyle öğrendim cinsiyetini ingilizcem nerden terk siz hesaplayın artık.

Bir yazar beğendiği entarimi açık oylar bazen teşekkürler.

Görüşü beni ilgilendirmiyor saygı ve sevgi çerçevesi içinde muhattap olabiliriz herkesle o kadar insanlığımız var çok şükür.
    2 -4 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  10. 100.
    diğer sosyalist kızlar gibi çirkin ve cırtlaktır.
    2 -1 ... kara atli prens