1. 1.
  mecidiyekoy'de bir alisveris merkezi. bayagi buyuk ve neredeyse cogu magaza var icinde. restaurantlari da guzel.
  ... laz pacino
 2. 2.
  (bkz: Cevahis alısveris merkezi) acıldıktan sonra yavas yavas populeritesini yitirmiş alısveris merkezi
  ... ozsaycan
 3. 3.
  Bowling salonunda bir türlü kendimi rahat hissedemediğim devamlı arkamda birilerinin bakışları altında hissettiğim benim için eğlence normal insanlar için alışveriş merkezi
  ... mohicanan
 4. 4.
  beleş otopark hizmetiyle severek gittiğimiz alışveriş merkezi...
  ... white pages
 5. 5.
  sürekli sallanan her an deprem oluyormuş hissi veren deprem korkusu olan insanların kesinlikle gitmemesi gereken mecidiyeköydeki alışveriş merkezidir.
  ... replikasyon
 6. 6.
  cevahir açıldıktan sonra düşen müşteri sayısı artık çevreyolundan olan direkt bağlantı yolununda kapanmasıyla dibe vurmuştur.
  ... batis
 7. 7.
  kaba etim kadar yüksekliğe bir kat daha fazla atmak için her katı 2 metre yüksekliğinde olan basık merkez.
  ... chatin
 8. 8.
  çevredeki avm çeşitliliğinden sonra kan kaybeden ancak yine de salt bir kitlesi olan, bir çok avm tutkununun eski göz ağrılarından sayılabilecek yer. sineması hala idealdir ve otoparkı rakiplerinden bir çoğundan üstündür. şayet ilk açılmasına rağmen dev gibi ücretsiz bir otoparka sahip olmak çok önemli birşeydir. bulunduğu bölgenin yerleşimini olumlu etkileyen avm'lerden diyebiliriz.

  zamanın birinde arka kapısından bülent ersoy'u solaryum'dan çıkarken gördüğüm yerdir burası ayrıca. o anı unutmam şayet kendisi kıyamet alameti gibiydi.
  ... zookeeper
 9. 9.
  En üst katta bulunan yemek bölümünün arkalarında, en ücra köşesinde "şivey" adlı hayatınızda görüp görebileceğiniz en berbat kebap salonlarından biri vardır. Her bakımdan rezalettir, Uzak durulasıdır.
  1 -1 ... honor
 10. 10.
  Cemal Sahir Caddesi No:33 Mecidiyeköy iSTANBUL adresinde bulunmakta olup, gayet de sıkıcı bir alışveriş merkezidir.
  ... mor semsiye