bugün

Koskoca güneş gözlüklerini unutmamalıyız.
bunun erkek versiyonu da vardır. biz bitti demeden bitmez der sürekli.
eğitim seviyesi düşük b itürbanlıdır.
müslüman çomardır, sagopa dinleyip vahşi dünyaya arada bir başkaldırıyordur.
Mustafa Ceceli fanıdır.
Birtakim Gavatlara dert olmuş kızdır. Hayırdır mr. gavat bu kizin profilinde ne halt yiyorsun?

Nerde sacma sapan tip var instagramda takiliyor. Instagram acmamakla cok iyi yaptigimi anliyorum birbirinden sapik tipleri gordukce.
gözde kızdan önce türban canlanır.
emsallerine istisna açık, alımlı, hoş bir kızdı ancak o kadar ince bir şekilde yürümeme rağmen nato kafa nato mermer. kibarlıktan, estetikten, düşünceden anlamıyor arkadaş. kimseye de vermiyor.* ne yapacak böyle, yazın balkonda kurutup poşetleyecek mi anlamıyorum.
instagramım olmadığı için kendimi çok cahil hissetmeme neden olmuş kızdır.
Sosyal medya müslümanıdır. Hakiki müslüman inancını gösteriş malzemesi yapmaz, yapmamalı da.
benim profilimde künefe ye kûn yazıyor.
yanlış anlaşılma yüzünden cehennemde götüme kazık sokacaklar amk yaa.
tanım: yeni türkiye'nin yeni yüzleridir.
Benimdir.
Parantez içinde akparti 2023 de yazıyor.
insanları yaftalamayı seven beyin lobu gelişmemiş laiklerin saldırısına uğrayan kızdır. zaten bunların tek yapabildiği hakaret, küfür.. çünkü ötesine kafaları çalışmaz.

kün fe yekün Kuran'da geçer anlamı ise "ol der ve olur".

farkettiyseniz bu laikler bahsi geçen kızlar üzerinden dine küfür etmekten de geri kalmıyorlar.
ayrıca bu cümle sadece türbanlıların değil açık saçık kızların profillerinde de yazıyor.

velhasıl kelam sosyolojik tespitiniz bir kere daha hezimete uğradı. kabul edin artık insanları ve toplumu anlayamadığınız için çağın çok gerisinde kalmışsınız .
Aynı zamanda rte aşığı bir cecelisttir.
Haa bir de rümeysasına yanlış yapanı affetmez çünkü onun her şeyidir.
islam inancına sahip olan bir kızımızdır.

(bkz: kendisine nick olarak gavat seçen orospu çocuğu)
(bkz: gavat istanbullu)
Ulan bu başlığın açılmış bir versiyonu tarafımca var zaten, entry içeriğindeki detayı başlığa taşıyınca tespit mi yapmış olunuyor.
Şurada makyajından, tavırlarından ve sosyal medya hesabındaki profilinden bahsedilmiştir.

https://youtu.be/Z3wevIiCcG0

(bkz: danla bilic)

Not: her cuma akşamı bir kız tipinin makyajını yapan YouTube dır.
iyi backlink kasmıştır.
(bkz:Daha soğuk ol Türkiye!
Ol ki;
Ümmetin kızları giyinmeyi öğrensin.) Diye de bi görsel paylaşmıştır.
bordo berelidir, ismi rümeysa olma ihtimali yüksektir.
tinder uygulamasını da istila eden kızlar.

hadi instagram neyse de tinder kullanıp ayet yazmak neyin çabası?
Benden uzak olsunlar.
anadolu çomarı bir yobazdır.
genel olarak ilgilendikleri kişiler özel üniversitede burs olmadan okuyup bmw tayfasının başını çeken dindar ve zengin aile çocuklarıdır.
babasının kızı.
cecelist.
erkekler eklemesin sadece kızlarr.