bugün

Arkadaş yine sosyal medya aleminde bu şuursuzlar peyda oldu. Vay efendim 'profil resmini türk bayrağı yap, tepkini göster.'miş. Ulan anlayamadınız değil mi bu sefer olayın farklı olduğunu. Fark etmediniz mi öyle isim başına t.c. koymakla ve ya profil resmi değiştirmekle bir yere varılamayacağını. Bu sefer sosyal medya delikanlılık için değil, sokaktaki halkın iletişimi için kullanılmış ve amacına ulaşmıştır. Devrim yine sokaktadır ve devrim sadece sokakta olur.
elinden bir şey gelemyenlerin yaptığı bir şeydir. laf edilmemesi gerekir. orada olmak isteyip de imkanı olayan insanlar da tepkisini böyle vermektedir.
Kemalistletin her resmi bayram yaptığı dini ritüel.
başka bir ülkedeki ölümlere üzülüp, profiline 4 parmak işareti koyanların samimiyetini sorgulatan bir başlık.
türk bayrağını görmekten bile rahatsız olan kansız kitlenin zoruna gidendir.
ulu önderin sayesinde klavye başında bu kadar rahat düşünce özgürlüğü sahibi olanların haddini bilmeden yaptığı sanal girişimden daha mantıksız olmayan harekettir. bunlara zamanın fas, cezayir gibi sömürge vatandaşları olmak nasip olmadı tabii...

hareketin kralıdır...
genelde profil resmini rabia işareti yapanlar tarafından eleştirilen olaydır. tamam kimse darbeyi desteklemiyor ve lanetliyoruz ama sen daha ülkende olup bitenlere bile ses çıkarmayıp sırf başbakan dedi diye profil resmini rabia yaparsan bayramlarda profil resmini bayrak veya atatürk yapana da ses çıkarmaman gerekir. adam milli bayramını böyle kutlamak istemiş ne var bunda? yoksa bayraktan rahatsız mı oluyorsunuz? sizi gidi demokratlar(!) sizi.
atatürkçü insanların yaptığı eylem. ayrıca murat menteş gibi kemalist muhafazakar biri olarak her resmi bayram benim de gerçekleştirdiğim eylem. atamız bir kesimin değil hepimizin ortak değeridir! ak partiliyim ve atatürkçüyüm var mı lan!?
bordo klavyelilerin bi alt modeli gibin bişeydir. gördükçe ağlayasım gelir,milli duygularım kabarır,gaza felan gelirim........
mücadele sokakta olur. sokağa inmeden o oksijeni solumadan biraraya gelip daha gür ses çıkarmadan yol alınmaz. sokağa inin gençler.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.