bugün

tanım: hassiktir ordan liseli!

efendim tanıma biraz ağır girmiş olabiliriz ama bu tam bir liseli zırvasıdır. zira sizi öyle görenler , lan acaba ne düşünüyordu falan diye sormayacaklar. özellikle facebook da yorumlar, beğeniler gelecektir ama geçici popülarizm olum bunlar.

bi kere hiç kendini kandırma. %97.92 oranla sen kendin çektin o resmi. yanında kimse yoktu bile belki. hatta kimse görmesin diye herkesten gizli çektin. ve sonra profil fotosu yaptığında ''vay kanka, dalmışsın yine '' diye bir yorum aldığında, '' ya kanka, dalmışım öle arkadaşın birisi çekmiş, farkında değildim'' diyeceksin. kim lan o arkadaş? isim verebiliyor musun? hayır. kim seni fotomodel olarak kullanıpta , sen öyle uzaklara dalmışmışken resmini çekecek falan da filan?

hadi diyelim çekti. en az 10 kez tekrarlanacak o poz. birinde kaşının biri yukarda olcak, birinde saçın dağınık olcak, birinde güneşten yüzün görünmeyecek falan da filan. ee o zaman nerde kaldı naturalizm? hani farkında değildin lan? yalan söylemeye utanmıyor musun pezevenk?

ergenlerin içki masası fotoğrafı merakı başlığı altında da belirttiğim gibi özellikle facebook da ki profil fotoğraflarındaki samimiyetsizlik beni çıldırtıyor. dikkat edin natural olun biraz amk! kendi kendinizi çektiyseniz kabul edin bunu, ben çektim kanka, emoyum ben diyebilin rahatlıkla. hep yalan, hep hoşlandığınız kıza ıssız adam imajı vermeye çalışmalar falan.

not: umarım bu yazıyı okuduktan sonra bir çoğunuz doğru yolu bulur, ve o uzaklara bakmaya çalıştığınız profil fotoğraflarınızı , objektife baktığınız , sıcacık gülümsediğiniz saçma salak ama samimi fotoğraflarınızla değiştirirsiniz.

(bkz: siktirtme dünyanı liseli)
(bkz: yazar burda çok içerlemiş)
resmini sosyal iletişim ağlarına koyup, kendini; olgun, anlayışlı, karizmatik, yalnız, düşünceli olarak göstermeye çalışan ergenler.
elinde de kesin sigara vardır, yada sigarayı yakacaktır.
(bkz: photoshop ile profil fotoğrafı yapma sanatı)
(bkz: hipermetrop)
acaba uzağa bakmak mı daha saçma yoksa böylesine saçma birşeyi düşünüp, yorumlayıp birşeyler yazma mı saçma diye düşündüren olaydır.
(bkz: resim ile fotoğraf arasındaki fark)
sürekli devam etmeyi ve dünyanın büyük olduğunu temsil eder.
nereye baktıklarını hep merak etmişimdir harbiden nereye bakıyosunuz lan kaşınızı çatıp ? (bkz: şu hareketlere bak şu tipe bak) .
Daima sözlüğe girilen son başlığa bakıyorum.

görsel

(bkz: fotoğraf başlık uyumu)
(bkz: haberim yokmuş gibi çek)
(bkz: seni düşünüyorum leylam)
aslında miyopisi olduğu icin uzağa bakma egzersizi yapıyordur muhtemelen.
güncel Önemli Başlıklar