1. 1.
    insanın neden koyduğunu merak ettiği durumdur.

askerde de vardı bizim. eleman 1.60 boyunda, atom karınca gibiydi. profil fotoğrafına, kurbanlarını ayarlacağı en iyi ronaldo fotoğrafını koyardı. internetten oradan buradan bulduğu kızlara "profil fotoğrafındaki benim" diye kandırır, gider buluşurdu.

her izinden geldiğinde "yine buluştum bugün de götürdük" falan konuşuyordu. izin gününde bir gün tertiplerle izledik. aha buluştu derken, kız tokatı çarptığı gibi yere serdi çocuğu. koğuşa geldi "naptın kızla buluştun" mu dedik "buluşmam mı be off nasıl götürdüm" diyor bir de üzüldük çocuğa.

hayır hadi bunu geç de bu kızlar nasıl yedi bunu onu anlamak lazım. hiç mi görmedin arkadaş ronaldo'yu. babanem bile ronaldo mu o diye sorardı.

bir arkadaşım daha var. adam 2005 senesindeki en iyi olduğunu zannettiği fotoğrafı, o günden beri her profil fotoğrafına koyuyor. nasıl bir hastalıktır çözmenin imkanı yok. geçen oyun oynayacağız, altı üstü fake bir hesap aç dedim, adam o profil fotoğrafını yine koymuş şaka gibi.
    1 ... strong arm broken
  2. 2.
    genelde 10-13 yaşlarındaki ergenlik çağına girmemis yada yeni girmiş kardeşlerimiz koyar çünkü genelde yüzleri sivilceden geçilmediğinden ronaldo fotoğrafı daha cazip gelir.
    ... denizsweetchinmusic