bugün

bunu da anlamadım kendisi tibb in ezeli düşmanı mı oluyor ?
Tibb gitti simdi herkesi ona benzetecek. Yaprak dokumunun ali rizasi gibi olmasa bari. Aman tadimiz kaçmasın pkp.
sözlüğün avam ve ergen yazarlarına kamikaze yaparcasına dalmaya devam ediyor. klavyene kuvvet reyiz.

zito!
Atım da şurada otlayadursun, büyük mevzu kopar burada.

görsel
lan sinek gibi yapmıştın defol git başımdan yer fıstığı. malın biri gidiyo, öteki geliyo.

neyini akillancam lan salak salak iftira attın küfrü yiyince oturdun yerine. bence sen akıllan.
sol freym ii'li yazarlarla dolu olduğundan hortlatasım geldi.

ayrica ii'nin patenti bana ait.

amcamlara selamlar.
edirnede bir nehir.
meraba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz.

günlerdir doğru düzgün girmiyorum sözlüğe. olay var mı, linç, ifşa, kavga. biri özet geçsin piliz.

yoksa hâlâ sadece bilgi içerikli entry mi giriyosunuz.
Sözlükte bu abazanın yürümediği bir kız varsa ve bunu belgelerle tespit ederse kendisini en şanslı yazar olarak ödüllendireceğim.
ulan ne pis adamlarsınız iğreniyorum sizden. evet.
özet geçiyorum;

+ ben malım
- hayır ben daha malım

özet bitti tşk.
Off 1 yıl önceki konuları mı açıyon gerzek şirin.
Başlıcam sana da ekmeğine de haa, ne ekmekmiş.

Joseph ck burda seni tokatlıyodu, sen mal mal cevaplar vererek rezil oluyodun. Uyardım seni, salak konumuna düşüyosun biraz düzgün yaz diye. Orda bi dost meclisi kurduk. Bana zarf attın; sevgilin var mı, ekmek çıkıyo mu gibilerinden.
Ben de burda sevgilim olduğu için o kızı kastederek var, dedim. isim fln vermedim.

Neyse işin komik tarafı;
Bu yavsak tibb Meriç ya, Sen o lafı git hemen benimkine yetiştir. Dediğim kişiyle senin koşarak yetiştirdiğin kişi aynı kişiydi. O salak da kendine söylediğimi algılayamadı. ikiniz de malsınız tabi.

Bu da zaten senin ne kadar kişiliksiz olduğunu göstermiş olsun herkese.

1 yıl geçen olayla ifşa ettim kendimi. Ama olsun maksat sana koymak olsun.

Ayrıca özelden yazıp ergen gibi numaramı isteme. Liseli miyim la ben.
modlar beni koruyup pışpışlıyorsa benim ne suçum var, adamlar yazarın iyisinden anlıyor.
sizin gibi kamilleri mi korusunlar. evet.
Profesyonel sözlük meriçi.
niçin herkeşlerin niki sol şeritte de benimki piyasada yok, diye bastım entiriyi.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)

Başladı yine takışmaya süper ikili. *
Çöp. Ezik.
hahhasiktir sen beni ağlak Meriç kankan axlfan'la mı karıştırdın.

benim tek mağduriyetim oldu, o da senin tayfanı üzerime salarak her gün nikaltimda, zirve başlıklarımda salak salak seyler yazmanız oldu.

kız köpek gibi 10'unuzu parmağında oynattı bana karşı. köpeği oldunuz havladınız. verecek kemiği kalmadı ortakliğiniz bozuldu.
bu durumda mağdurlar sen ve o rafadan tayfan oldu.

(bkz: cff bizi kandırdı)
Bazı kadın götü yalayıcısı kişiliksizlerin saldırısına uğramıştır.
link için sağol da o güney Amerikalı orijinal kızla da konusuyorum Mart'ta Yunanistan'da buluşcaz.
vayt moka ii, diye nik alcam ona.
Bugün günlerden göynümün piremsinin doğum günü!! Yehu!
Ya analar neler doğuruyo ya. Adam hem zeki hem düşünceli hem şapşik hem ponçirik hem tatlış. 5te 5 yani.

Yeni yaşında tırşıklar yoldaşın olsun. Sakın tırşığa sırtını dönme olur mu? Ona sakın küsme.. Olur da hayat bizi ayırırsa tırşık yiyerek beni hatırla... tırşıklı yıllar!!!

Ayrıca kendisi yay burçlarına olan önyargımı kırarak nezdimde apayrı bir yere ulaşmıştır. Keşke tüm yaylar kamikazeciğime benzese. Yaaa çok duygulandım ağliçam.
hadi şimdi tırşıklı pastana üfle genç adam.

görsel
Doğum günün kutlu olsun genco.hayatında olmasını istediğin veya isteyeceğin ne varsa seninle olsun.mutlu ol. Gül bakiim.
doğum günü kutlu olsun yazarı.

nice yıllara...
sevdiğimiz bir yazar. güldürücü entryleri oluyor.
göynümün piremsesinden tırşıklı doğum günü pastası aldım ya artık 55 olsam da gam yemem.

bana bütün tırşıklar seni hatırlatıyor.

kutlayan herkeşe tişikkirler,
biraz geç oldu ama fazla sözlük içi entiri girmişim, şimdi izin alabildim zall'dan.
güncel Önemli Başlıklar