bugün

olm o nasıl bir bacaktı ya gece kabusum oldu.
ilgi azalınca sağa sola saran yazar tanesi. en karı kız düşkününden olan.
Bana ilgi bitmez tatlım. ilgimi zekasal entirilerime, muhteşem tespitlerime, tatlı gülüşün pek yaraştığı ömre bedel gözlerime borçluyum.

En minnoş yazar, ayy en ponçik benim, ay yok sensin, ay o çok tatlı bi yazar gibi kankiciliğe borçlu değilim.
Şapşik mi şapşik bir yazar tanesi. Efendi duruşuyla dikkat çekmekle birlikte cana yakınlığı ve iyi niyetiyle Göylümün merkezine kamp kurmuştur. Kalp kalp.

görsel
o barzonun memati gibi sözlük fedailigi yaparak yetkili olmasıyla ilgili 5 başlık, onlarca entiri girdim daha napiyim orelete talim olan yancısı.
(bkz: Çöp)

Nefes alsın yeter kültürünün son temsilcisi. Evet.
Profesyonel çöp.
profesyonel şapşik.
ya bi insan nasıl bu kadar tatlış, sevimli, pon pon ponçirik, maden mağarasından daha değerli bir yüreğe sahip olabilir?

lütfen artık gelir misin? yokluğunda itler çakallar cirit atmaya başladı. fakat onlar ancak aslını yüceltirler. muadil ruj kadar kıytırık ve kalitesizler.
sen mac isen diğerleri xp'dir.
(kozmetik cahilleri bön bön ekrana bakıyo şu an sasjdjf)
kıdemli meriçlerdendi bir zamanlar.
Kızın birine durduk yerde, mavi yeşil mi diye mesaj atmış. Kız da mor, demiş. Bu da meriçlik yapmak icin ertesi gün hemen mor bi gömlek giymiş.

https://m.uludagsozluk.com/e/39570058
Yazanın yalancısıyim, ben işin eglencesindeyim.

Ayrıca hakkaten nerde o eski, pkp'nin gri adam'ın organize ettiği zirveler.
adam gibi adam. bandanasına kurban..
duyduğuma göre babası bunun yüzünden kendini alkole vermiş..

evlattan başka her şeye benziyormuş, köydeki davarlarım, duvardaki baklava desenli halılarım bundan daha akıllı diye hayıflanıp duruyormuş..

olsun be amca.. allahın verdiği bir can işte..

ister insan olmuş ister et yığını olmuş hikmetinden sual olunmaz kurban olduğum allahımın..
oy sen ne yaratıcı bi çocuksun mor sincap.
sadece filmlerde olur zannerdik. denedik ve hayretler içinde gördük.
Sincanın kekoları elit, entelektüel, sofistike kamikazeciğime ne hakla çirkin yakıştırmalarda bulunabiliyor? Allahın barzoları. Kamikazeden azıcık medeniyet öğrenin be.

Pilot mu bilemedim ama Profesyonel şapşik olduğunu biliyorum.
ii olunca hep aklıma kazakistanli geliyor.
Belli ki çoluk çocuk sarmış tepesini.
https://m.uludagsozluk.com/e/39758774/

ince daveti için teşekkür ettiğim pilot yazar. Şartlar uyarsa neden olmasın.

Angaralı olsun çamurdan olsun.
Anın görüntücülerine çok güzel salladın, dayanamadım.
kavga <3.
dur çay alıcam geliyorum.
gece uzucak.

t:pkp kısa adıyla da tanınır.
(bkz: yine birinin kalbi kırılmış)
başlığını açar açmaz meriç kelimesiyle karşılaşmak..

işinde profesyonel.
Bu sözlükten benim gibi başlık açabilen var mı, bir ben kaldım sözlüğün mizah neferi. Niceleri yok olup gitti.

Bu konuda hiç mütevazi olamıcam seni sefil şirin.
çaylak olmuş iki gözümün çiçeği... oysa ne diyordu ilhan irem?

Her şeyin bir sonu varsa
Ayrılıkların da sonu var!
Bir gün çıkıp geleceksin
içimde bir ümit var...

çabuk gel gözümün nuru, çabuk gel... sen çıldırmış şairlerin titreyen mısralarında bahsettiği o perisin çünkü... şans perim...