bugün

An itibarıyla cnntürk de yayına açık havada katılıyor. havalı tatil şapkasıyla beni benden almıştır. Sempatik hocam benim.
Anlık cnn türkte rus spiker maria ya zeybek oynuyor . Türk erkeği prof. Olsa da rus görünce dağıtıyor.
az önce cnn türk kanalında izmir marşı okuyarak atatürkçü olduğunu kanıtlamıştır.
Geçen bir programda on-on beş dakika dinledim. Gayet mantıklı ve doğru şeyler söylüyordu. Hükümeti destekliyor diye mi bu kadar tepki aldı? olayları da tam bilmiyorum ama sanırım yayın arasında çalıştığı üniversiteden kovulmuş falan. sapla samanı ayırmak gerek, kalifiye insanlar düşüncesinden ötürü harcanmamalı.
(bkz: Arif deli oğlum bu)
Maske takmıyacağım dediği için tump'a geri zekalı dedi.
Yalan mı?
Bir ülkenin devlet başkanı bu adam.
halen çin hayvan pazarı falan diyen prof.

(bkz: wuhan ın 5g için pilot bölge olması)
Şovmene benzeyen bir abimiz. Evet.
Trump a küfür edip hakaret etti.

inşallah ülkeden kovulur...
koc universitesinin, arazisini kac paraya aldigini, ne kadar orman kestigi merak ettiren kisi.
Ülkeye methiyeler dizip, allayıp pullayan, ama yaşamını abd' de sürdüren samimiyetsiz kişilik.
Samimi olun, dürüst olun, açık olun, ayakta alkışlayalım sizi!

Ne ayranım dökülsün ne g.tüm s..sin kıvamı söylemleri, bu halk yutmuyor artık, gülüyor, irite oluyor, haberiniz olsun!
Lise 1'de karakter gelişimi durmuş ergen.
Çok bilgili olabilir tamam, karakter, olgunluk başka bir şey.
görsel

(bkz: agresifim kompleksliyim uludağ sözlük yazarıyım)
(bkz: ruh hali dengesiz stabil salak)
"ilim ve sanat takdir edilmediği yerden göç eder. " ibni sina.
Dünyadaki tek doğruları, ne olursa olsun hükümeti eleştirmek olan malların zoruna giden profesör.
Erdoğan'ı ve Türkiye'yi medhettiği için koç universitesi tarafından işten çıkarılan atatürk'çü hoca.
Bu sol kafa bu kadar şerefsiz ve tahammülsüz. Ümit kocasakal'ı bile sadece CNN Türk'e çıktığı için ihraç ettiler.
Kininizde boğulun.
Amerikayı gömüyoruz güzel de dünyadaki tıbbi patentlerin yarısından fazlası da abd den çıkıyor onu napıcaz. .
Yalarum dayının okumuş versiyonudur,

Ayrıca bu dayının egosu tavanda. Hayır, karşısındakiler işten anlamaz insan olup, çok bilirmiş gibi konuşsalar anlarım. Fakat onlar da bu işin uzmanı profesörler. insanın meslektaşına saygısı olur. Abd'de doktorluk yaptığı için bizim profesörlere tepeden bakması elbette kabul edilemez.
Çok seviyorsan gel ülkene hizmet et dediğim bilim adamımız.

Efendim ülkemizi küçümseyen, üstten bakarak full eleştiren insanlara katılmadığım gibi; yalakalık yapanlardan, ülkemizi full övenlerden de hazmetmiyorum.
akp de aklınca kendine yol yapıyor . kurnaz ahlaksız.

ahanda yazdım buraya. gelcek seçimlerden akp den vekil olacak.
Sizler çok şanslısınız. işsiz bile kalsanız 50 TL SGK ödemesi ile ilaç alıp, tedavi olabiliyorsunuz. Allah devletimizden razı olsun. Hükümetimizden razı olsun"

sosyal politikalari methetmis adam, sosyal politikalari methetmesi ozel bir hastaneye fena dokunmus anlasilan. bu adamda akplilik bulan ciddi geri zekalidir, hadi komunistlik var desen neyse...

gelde bunu ulkenin bankalarini iktidar ortaginin yegenlerine peskes ceken partinin (chp) comarlarina anlat, imamoglu super yea...
Kibirli insanları hiç sevmem.
Ve yalaka insanları.
Sevmedim.
Amerika'da çalışan Türk prof.Doktor.
Adam taa Amerika'dan kalkmış gelmiş Böbrek nakli ameliyatını Türkiye'nin Antalya ilinde yaptırmış.evet.
Niye acaba?

Gurbete gidip dejenere olmayanlardan. Türkiye'yi , Türkçeyi ve Türklüğünü unutmayanlardan.
Adam Türkiye ve Atatürk sevdalısı.
ülkesini sevdigi için övdü ve aBD'nin bok taraflarını da bir Bir anlattı.
Büyük suç işledi.

Buna ak partili tayyipci falan diyorlar beynini s.kt.klerim.haha.
tam tokatlık suratı var yeminle. şap şap insan dayaktan zevk alır.
tam bir "düşman başına" kişisidir. gerçi, adam zaten abd'de yaşıyormuş.

hani, evlat olsa sevilmeyecek tabiri vardır ya; bu adam tam olarakta bu kategoridedir.

sevimsiz, itici, kibirli..
güncel Önemli Başlıklar