bugün

Çokoprenste erkeğimsi bir hava sezdiğim için kesinlikle ve kesinlikle probistir.
Probisin her türlü alacağını düşündüğüm vs. Bana böyle minnoş karşılaştırmalarla gelin*
o değil de şu probisin içinde gerçekten protein olduğunu sanan var.
cokoprens seviyorum cocuklugumu animsattigi icin probis ne olaki efendimisss.
tabiki probis...
probis bir tık önde fakat çokoprens de hayır denilecek gibi değil.
bak aklıma geldi eskiden msn iletilerine falan yazılırdı çokoprensim, çokoprensesim diye. hey gidi.
probis, yıllarca çokoprens'in gölgesinde kaldı. eziklediler, hor gördüler, minibüsten inerken aracı hareket ettirdiler, otomatik kapıya sıkıştırdılar, beyaz giydirip yağmur yağdırdılar, üst kattan kafasına tükürdüler probis'in. çokoprens'e yeni yeni ambalajlar yapıp rafların en üst tarafına koydular, altlara sakladılar probis'i.

provitaminliydi, muzluydu probis ama bir gün çıkıp da bunların havasını atmadı, çokoprensi kenara çekip "sen bir ekmek kaç lira bilir misin?" diye darlayıp vicdan yapmadı. 'kardeşimdir' dedi sineye çekti.

canım probis, seni hep çok sevdim, seni içinde yaşadığım bu kapitalist dünyaya rağmen çok sevdim, kokun bana hep huzur verdi, unutma seninle ölmeye geldik!
Olm bunlardan birisi muzlu birisi normal degil mi ben mi yanlis hatirliyorum? Ikisini de alip hic yemedim biri ikram ettiginde yemisimdir gerci. Neyse muzlu olan hangisiyse o alir.
muzlu olan probis ve evet probis daha güzel.

bir de en son geçen hafta almıştım dikkatimi çekti sanki artık bisküvisi çok daha gevrek. daha ısırmaya teşebbüs ettiğinde direkt kırılıyor çatırt çuturt.
görsel
Tahtın sarsılmaz kral.
probisin yiyimi güzeldir, çokoprens bayar.

bence çokoprens yiyen erkek gaydır. bakın çok açık konuşuyorum. hiçbir erkek ağzına pirens mirens almaz.
Probis alir ama az yemek lazim boguyor insani.
Probisin kat-lana-rak çokoprensi hoplatacağı versustur.
Probisin kafa atacağı versus.

Çokoprens ne bileyim sadece ayıp olmasın diye kaşık daldırılan yemekler vardır, o gibi ya. Yavan sanki.
çokoprens diyen net gaydır. yine de kimseyi zan altında bırakmak istemem tabi.
çokoprens'in kazanacağı versus. evet.
probis adamdır. çokoprens adında prens olsa da ancak yoklukta giden bir kezbandan öteye gidemez.
Çokoprens daha guzel bence.
probis diyen vurduruyordur

net

yollu yani.
çokoprens diyenin arkası gibi, damağı da yarıktır. mal mal olmayınız çokoprens yiyeceğime galeta kemiririm.
içinde prens geçen bir şeyi zevkle ımmmmhlayarak yiyen adamlar probis gibi bir delikanlı mamasına gay yiyeceği imasında bulunuyorlar.

komik.

ortam çok gerildi yalnız.
"Siz hiç eti cin yememişsiniz anlaşılan" diyerek müdahil olduğum versustur.
bunu yiyenler 10 sene sonra (bkz: pardon şoför bey başıbüyük mü)

diyen teyzelere dönüşüyor. benden günah gitti. sonra kimse

ben duymadım demesin.
Vucut gelistirmeci bir birey olarak bunlar da ne diyerek aval aval bakiyorum.
Kesinlikle çokoprens, probise para verip alan midesizdir.
Bedeva olsa yenir ama orası ayrı.
güncel Önemli Başlıklar