bugün

probis'i bilmeyeniniz yok. ülker'in çikolatalı gofret ile birlikte piyasaya sürüdüğü en güzel ürünü. yalnız, gelin görün ki 10'lu büyük paketlerinin fiyatı kontrolsüz bir şekilde yükseliyor gün geçtikte. 3.25'ten 3.75'e fırladı. en son baktığımda 4.25 tl olmuştu. tamam, muz pahalı filan ama yapmayın etmeyin dostlar. resmen yeni bir pringles vakası ile karşı karşıyayız. hayır, probis alanında tekel olduğu için de olabilir. rakipsiz bir ürün. gençler, sesimizi çıkaralım, probis fiyatlarındaki bu fahiş artışa engel olalım. döviz fiyatına mı endekslemişler anlamadım ki. dolar ve euro çıktıkça probis'in fiyatı da fırlıyor. aylardır probis yiyemedim. çok mutsuzum. probis fiyatlarında indirime gidilsin istiyorum. destek bekliyorum.
Benzin 6.10 oldu, ses etmedik. Dolar 4.20 oldu, ses etmedik. işsizlik aldı başını gitti, turk lirası Zimbabve Dinarından daha beter hale geldi, sustuk.
Lakin, probis’e bir tek zam daha gelirse bu millet sokağa dökülür.

“Probissiz kalmış bir milletin, atar damarlarından birisi kesik demektir.”
nazım bu konuda geleceği hissetmiş ki şu dizeleri yamış;
.

Çalıyorum kapınızı,
teyze, amca, bir imza ver.
Çocuklar üzülmesin
probis de yiyebilsinler.

ağlıycam. çok duygulndım.
Ayıp resmen.
Bu konuda mahfi eğilmez hocamızın tespitlerini bekliyoruz.
4.25 deyince geçen hafta 3.75'ten almıştım(inş. armamıştır,amin) yarın artış olmadıysA stoklayım.
ekonomide bardağı taşıran ve isyanı getiren son damla: probis
(bkz: Para probis eğrisi)
Her ne kadar fiyatı artsada sevenlerin almaya devam edeceği bilinmektedir.

(bkz: ben)
Bari buna dokunmayın.Çok mu şey istiyoruz anlamıyorum ki?
Sabitleyin kardeşim şunun fiyatını.
milletin et alamadığının,egonominin çoh da eyi olmadığının,reel işsiz sayısının gizlendiğinin göstergesidir.
Benzin yada döviz neyse de probis lan bu borumu!!!
Desteklediğim kampanyadır.
Propis gibisi var mı?
arkadaşlar üzülerek bildiriyorum ki 10lu probis'in fiyatı 4.5 tl olmuş. ben vakti zamanında uyardım, gelin bu işe bir dur diyelim diye. artık sniti'den devam.
Bunlar halley lobisinin işleri.