bugün

(bkz: eceline susamak)
gerçekleştirilmesi imkansız bir eylemdir, eğer 2-3 yaşlarında çok küçük bir parmağa sahip olan bir çocuk değilseniz, parmağınızı asla o delikten geçiremezsiniz. ha ille elektrik akımına maruz kalmak isterseniz. önce açın o prizi, sonra tamamlayın devreyi. *
genelde veletken yapılan meşhur anlamsız eylem..
prize parmak sokulmaması için priz deliklerini kapatan küçük bir alet edevat vardırda adı aklıma gelmiyor. küçükken parmak değil şiş sokmak için annem ile cebelleştiğimi hatırlıyorum, tövbe tövbe ne sopalıkmışım...
köyüme girmeyen elektrik başka bir yerime girsin mantığının ürünüdür. veya 220 voltun ne gibi bir etki yapacağını test etmek amacı ile sadece deneysel bir olaydır.
daha az zararlısı için şunu deneyebilirsiniz;
(bkz: biten pili yalamak)
pirizi parmağınıza geçirmek gibi birşeydir.
parmak girmez ancak prize çivi sokmak olabilir.
ıslak elle yapıldığında daha zevkli olan eylem. mutluluktan havalara uçarsınız.*
bir türlü kafa yapamamış canki'nin yapabileceği türden atraksiyon...
(bkz: alternatif intihar yöntemleri)
küçükken yapmıştım, sol kolumdan beynime doğru inceden bir elektrik masajı olmuştu ben yırttım siz yapmayın. saksıya fesleğen gibi oturturum anlamıda çıkar.
prize parmak sokmak tehlikelidir.
prize bakır tel sokmak vardır bir de....kat kat etkilidir. kurtulma şansı 0'dır.
(bkz: alternatif akım)
küçükken yapmıştım ve birkaç saniye elektrik carpmıştı cok fena.
çocukken misafirliğe gelen kadınların çocuklarına ananemin kazak ördüğü şiş ile balkondaki prizin (-) tarafına sokturduğum ve bir tanesinin annesine gidip "elimi gıdıklıyo gel bak annee hadiiğ" dediği ve suçun yerinde tatbikini isteyen ananemin gözü önünde nüksetmem sonucunda ağzıma tokadın yapışmasıyla sona eren ibretlik durum.
ıslak parmakla yapıldığı takdirde inanılmaz fantezik olacak olaydır.
allahuekber vuhuuu nidaları duyulacaktır.
(bkz: fantastik ölümler)e güzel örnek teşkil edebilecek psikopat insan davranışıdır.