bugün

radikal bir karardır.çok hızlı yapıldığı taktirde bişi olmaz. ama Saliseler ile ölçülecek kadar küçük bir zaman dilimi yavaş olunsa birkaç elektron, hemen gereken enerjiyi kazanır ve anasını ağlatır adamın.
(bkz: cami avlusu az ilerde)
(bkz: rahatsızmısın birader)
hangi deliğe sokulduğuna bağlıdır. akım olmayan deliğe istenirse sabaha kadar sokulsun birşey olmaz. ama öteki delik biraz sakattır.
prizde elektrik varsa %50'i şansa sahip eylem.
(bkz: çiviyi prize sokarken ele kramp girmesi)
(bkz: şimdi zıçtın)
şartel atabilir.en büyük tehlike budur. çiviyi prize sokan kişi yaşamasın daha iyidir.
elektronlardan hızlı hareket etmek gerekir ki; radyasyondan koşarak uzaklaşmak gibi bir şeydir. neg'zel. *

(bkz: süperman)
220 voltun tadına bakmak için birebirdir.
nalburda cani sıkılmış bir çırağın yapabilecegi istir.

karar vermistir. aksam mahallenin en guzel kizi ayse'ye acilacaktir. ama bunun icin dogru kelimeleri toparlamaya calismaktadir. o sirada mesgale olsun diye civi rafindan almis oldugu beton civisini yeni acmis oldugu viko prize sokar sokar cikarir.

bu aktivite aksamki acilimin sonundaki ihtimallerden birini de isaret eder.
KIvılcım çıkar. ha götten mi çıkar prizden mi çıkar orası muamma.
ölüm ve yaşam arasında gidip gelmek.
nötre denk getirdin getirdin, faza denk gelirsen yarra yering.
+ sadece soktuğumu hatırlıyorum
- sonra?
+ böyle bir ışık gördüm..
(bkz: içeri girdiğimde çiviyi sıvazlıyordu)
(bkz: her deliğe sokulmaz)
eğer dış yüzeyi tamamen oksitlenmiş eski ve kullanılmaz haldeki çivilerden ise bir bok olmayacak eylem.
hayattan bıkan bir insanın yapacağı eylem zira hayatı boyunca yapacağı son şey olacaktır.elekrikler kesikse o başka tabi.
(bkz: çabuk çarptı dikkat edersen)
ömründeki en ateşli sokup çıkarma işlemini yaşayacak insanoğlunun son yaptığı eylem...
+ kutunda ne hissediyorsun ?
- çarpacaksa sokmıyayım.
+ ben bilmem büyükte çıkabilir.
(bkz: ben de nasıl canıma kıysam diyodum)
(bkz: sağol)
7.5 şiddetinde sarsılma olasılığınız vardır.
(bkz: aramızda bir elektriklenme oldu)

(bkz: bir anda çarpıldım)

(bkz: seni seviyorum priz)

he bunu yapan insan manyaktır o ayrı. ölmeyi bayılmak sanıyordur.
Olsa olsa çivinin duvara çakıldığından bi haber saf biridir.
- a nebahat bak çivi için delik var burda... annskym
ne ile sokulup çıkarıldığına bağlı olarak tehlike riski yok olunabilir. malum yapılan eylem pense ile yapılırsa bir şey olmaz ancak, çıplak elle yaparsanız canınız biraz yanabilir(!).