bugün

insanda ciddi anlamda izlerken huzursuzluk yaratan, belki korkutmayan ama icini bi tuhaf yapan havasi olan film. belki senaryo biraz daha süslenip pullanidirilabilirdi. veya ne bilim iste. bu filmi yorumlayacak dogru kelimeleri bulamiyorum pek. izledim. ne korktum ne korkmadim. bi tuhaf oldum sadece. ama icime sinen bisey var o da alice cooper'un korku filmlerine cuk oturabilen bir tip oldugu.
alice cooper'ı daha bir sevmemizi sağlayan filmdir.
O dönemde olabilecek en korkunç filmdi.
şeytana ilişkin en dandik şarkılardan.
basit sözlerine rağmen akıllara zarar bir atmosfere sahip megadeth eseri. dinledikçe hırlamak geliyor içinden insanın. *
eski nin populer yazarlarindan biri.. sozlukten ayrildiktan 3 ay sonra unutulmustur. buda ne kadar onemsiz giriler girdigini gosteriyor sanirim.
(bkz: gordon willis)
sinema tarihinin yaratıcı ve orijinal senaryoya sahip sayılı korku filmlerinden birisi. aynı tadı verebilecek bir başka john carpenter şaheseri için (bkz: the thing)

gece yatarken sağınızdaki, solunuzdaki boşluktan tırsmak, aynalara gece bakmaya veya arkanızı dönmeye korkmak gibi semptomlar yaratır. ayrıca alice cooper ve meşhur konser şamatalarından birisine filmde yer verilmiş, gayet de başarılı olmuştur.

--spoiler--
(#15003615)
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar