1. 1.
    Uludağ sözlükte kasılan primlerden şikayet eden her yazarın desteklemesi gereken kampanya. Cidden yeter artık. Bu nedir ya?

Bu arada gotverendeki "got" game of thrones manasında kullanılmıştır. Sonra moderasyonlar ters düşmeyelim. Zaten aramız limoni, daha doğrusu derin çatlaklar var koparsak toparlamamız zor. Fena dalde tripteler. Ama yabgusuz sözlük olmayacağı gibi , ben de bu sözlük olmadan rahat edemem. Nihayetimde dna mı taşıyacak 30 40 tane evladı bu sözlük vasıtasıyla peydahladım. Neyse konumuz bu değil.

Primcilerden cidden tiksinmeye başladım. Tamam her şeyin iyisini siz biliyorsunuz. Harikasınız, sabah doğan güneş enerjisi ilk poponuzun üstünde tulú ediyor falan filan. Ama yeter. Mallığın da bir sınırı var. Yemin ediyorym ilk okul 3'te basit bir matematik sorusu çözdü diye götü kalkan şımarık çocuktan bir farkınız yok. Gerçi var lan, o çocuk siz değilsiniz. Ama cidden yeter. Sizin söylediğiniz şeyin aynısını bilmem kaç milyon kişi bilmem kaç katrilyon kere söyledi zaten. Sen niye tekrar ediyorsun. Mal mısın? Varsa değişik bir fikrin söyle. Yoksa sus götverenliğin ben de buradayım ne olur beni de görün demenin manası yok.

Biraz ağır oldu galiba! Yok lan yok olmadı. Tipinizi siiiiiteyim hepinizin cinsiYet farkı gözetmeden. Bir susun lan. Susun! Söz gümüş ise size su veren itfaiye binası....
    5 -16 ... marcus tullius
  2. 2.
    Zaten çok girmiyorum.
    7 -4 ... lord marcus amoralist premshjs
  3. 3.
    primci gotvermeyenler olarak yazmaya devam edebileceğimizi düşünüyorum.
    2 ... mavraci
  4. 4.
    primci gotverenler artık yazmasın
    1 ... pilihozlu haci baron bey
  5. 5.
    tingir tingir tindirdeyen bir keltoştan bahsediyorsan o başka türlü hayata tutunamaz. uludağ sözlük 6 ay kapansa herif intihar eder.
    3 -1 ... dakandazz
  6. 6.
    Boş yapma devam et.
    -1 ... darwinin amcaoglu tokatcihako