bugün

geçen gün adamlı kadınlı, bir grup önümü kesti. ne oluyor lan dedim. şaşırmıştım. gençler önümü kesiyordu birşeyler danışıyordu bana fakat, yaşça büyük insanların önümü kestiğine şahit olmamıştım.

aralarında albay emeklisi, yönetici karakterli bir adam yanaştı yanıma, seni beğenerek okuyoruz, kah güldürüyor, kah ağlatıyorsun bizi, çok ilginç konulara değinerek gözümüzü açmamaızı sağlıyorsun. fakat entrylerinde mesaj kaygısı yok dedi.

diğer teyze lafa karıştı, evet evet, şok dan aldığım şok çerez ve şok kola eşliğinde çocuklarım ve eşimle beraber entrylerinizi okuyorum, fakat öğretme kaygısı yok sizde, sosyal içerikli bir konuya parmak bassanız, hem eğlensek hem öğrensek dedi.

diğer amca, şu bizim çocuklara bir ders ver e oğlum dedi. paso y.rrak kürek entryler giriyorsun biraz adam ol. düzgün bir şey yaz.

hepsini dinledim, gözümü kıstım, zaten küçük olan gözlerim kayboldu. şaşkınılıkla ve merakla ağzımdan çıkacak laflara bakan bu insanlara dedim ki.

çember oluşturun, bak ne diyeceğim..
ortalarına geçtim, kalabalığı gören halk daha bir sarmıştı etrafımı.

dedim ki, haklısınız sizin için çocuklar duymasın kıvamında, sosyal mesaj içeren bir entry gireyim. saklayın.

sevindiler.

neyse entry e gelirsek. kısaca sex yaparken prezervatif takmayan erkeğe prezervatifsiz cinsel ilişkiye giren bilinçsiz ve abazan insan denir.

tanımdan sonra entry e geçelim. sayın çocuklar, hiv virüsü başta olmak üzere, bir çok virüs hastalık, cinsel yollardan insanlara bulaşır. tamam aşk yapıyorsunuz, sevişiyorsunuz, seviyorsunuz, 18 senenin verdiği abazanlıkla birbirinize atlıyorsunuz ama ilerisini düşünmek, sağlıklı olmak için o şeyi takmanız gereklidir.

çevremde görüyorum. kadın görmemiş bir takım insanlar, kadın gördüklerinde birden kendilerinden geçip, ben türk üm bana bir şey olmaz diyorlar. aman ha bu insanlara inanmayın güvenmeyin.

ne olursa olsun, takın o hedeyi, bazılarınız diyecek ki, yok teması azaltıyor, alacağım max. zevki düşürüyor, tam orgazm olamıyorum falan diye, bunlara diyecek bir laf bulamıyorum. e ölseler daha mı iyi çocuklar, hasta olurlar allah korusun sonra doktora giderler, iğne vurulmak zorunda kalırlar çocuklar. mahsustan iğne dedim, iğneden korktuğunuzu bilirim.

sadece hastalık kısmına değindim burada çocuklar, bir de başka boyutu vardır ki, anlatıp uzatmak istemem.

işte,
prezervatifsiz cinsel iliskiye giren bilinçsiz ve abazan insan hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, sapık bir bünyedir, onlar gibi olmayı esefle kınamalıyız.

bu insanlara son sözüm şu: her yerden karı almayınız, bildiğiniz güvendiğiniz karıları alınız, madem prezervatifle olmaz diyorsunuz, hasta olmayın bari..
şafak sezer in "et ete deyecek aga" sözünden etkilendiği muhtemeldir.
sevgili günlük, bugun elizabeth ile prezervatifsiz ilişkiye girdim, çok korkuyorum, ya hastalık kaparsam.
telaştan takmayı unutmuştur abazadır. herkes ballandır ballandıra sevişemiyor. telaştan olsa gerek.
abaza değil, işin keyfine varandır.
(bkz: bilinçli abazan) **
9 ay sonra ıngaaa ıngaaa sesleri bir yerinde patlayabilecek abazan.
bilinçsizliğin dışında aynı zamanda (bkz: cimri) dir.
bu durumun ikinci tekil şahsı abazanla ilişkiye giren bilinçsiz kadın olduğu için pek de tuhaf karşılanmayacak bir durumdur.
aşırı adrenalin ve libido enerjisine mağlup olarak onu bile hesap edememiş abazan'dır.